Multimedia

Multimedia

Video kanály a internetové přenosy

Video přenos z Údolí slonů, který zažil v roce 2016 historický úspěch - narození dvou slůňat, která zde byla zároveň počata. Vítejte v jejich světě! Sledovat život malých samečků Maxe a Rudiho i zbytku pražské sloní rodiny můžete prostřednictvím našeho webového speciálu.

Nadále pokračujeme v projektu Pomáháme gorilám a děkujeme, že nám pomáháte chránit gorily v Africe. Na stránce iDNES.cz naleznete videozáznamy zajímavých situací, videa starší i aktuální, články, fotografie.


Celodenní stream od surikat (přenos ukončen)

V roce 2016 jsme od srpna do listopadu ve spolupráci s videoportálem Playtvak.cz připravili živý přenos z expozice surikat. Celodenní stream se odehrával na kameni, na kterém vždy surikaty stráží.

Zajímá vás, jak vypadaly narozeniny gorilího samce Kiburiho nebo jak probíhala snídaně s tapírem? Podívejte se na tyto a mnohá další videa díky YouTube kanálu Zoo Praha. Čeká zde na vás více jak sto unikátních videí ze Zoo Praha, mezi nimiž nechybí záběry z transportu koní Převalského do Mongolska a dalších in-situ projektů.

Elektronické publikace

Trojský koník

tk
 

Animovaná vzdělávací aplikace Strážce pralesa

Poznejte svět goril nížinných a přispějte k jejich záchraně. Nová animovaná vzdělávací aplikace Strážce pralesa Vás zavede do kamerunského pralesa, který napadli pytláci a gorily jsou v ohrožení.

Mobilní aplikace Údolí slonů

Poznejte život slonů indických v Zoo Praha! Mobilní aplikace vás provede Údolím slonů a na mapě areálu vám ukáže nejlepší vyhlídky, ze kterých nahlédnete do zákulisí jejich života.

Sociální sítě


googleplus resized

 

twitter resized