Kudy do Zoo Praha

Kudy do Zoo Praha

Zoo Praha sídlí na adrese U Trojského zámku 3/120 v Městské části Praha Troja. Má proto výhodnou polohu blízko centra Prahy a každých několik minut do ní jezdí autobus ze stanice metra Nádraží Holešovice. Kdo si chce výlet zpestřit, může část cesty absolvovat tramvají či přívozem přes Vltavu, vyrazit do zoo na kole či pěšky přes park Stromovka, nebo si výlet spojit s plavbou na parníku. Pro motoristy je pak přímo u zoo k dispozici několik velkých parkovišť.Autobusem 
 č. 112 z Nádraží Holešovice (stanice metra trasy C), nebo z Podhoří (od přívozu) 
 č. 236 z Podhoří (od přívozu), z Bohnic
Tramvají 
 č. 17 ze Sídliště Modřany do zastávky Trojská, dále pak autobusem č. 112, nebo z Vozovny Kobylisy na zastávku Trojská, dále pak autobusem č. 112.
Na kole
U hlavního a jižního vchodu do zoo je k dispozici parkoviště kol zdarma.
Přívozem

Od soboty 23. prosince 2017 můžete k cestě do zoo využít přívoz, který nahrazuje zřícenou Trojskou lávku.Přívoz je označen jako P8 a provozní doba v pracovní dny bude 7:00 až 19:00, o víkendech 8:00 až 19:00. Interval přívozu bude 20 minut, v pracovní dny ve špičkách o polovinu kratší.

Denně je v provozu přívoz, spojující Podbabu a Podhoří. Odtud lze k hlavnímu vchodu do zoo dojít pěšky (cca 1,5 km) nebo autobusy č. 112 a č. 236
Jízdní řád přívozu najdete ZDE.

GPS
50°7'0.099"N, 14°24'39.676"E

IDOS: online hledání spojení do Zoo Praha (MHD, autobus, vlak)

Další informace o cestování do Zoo Praha Pražskou integrovanou dopravu najdete ZDE.

 

Ubytování v blízkosti Zoo Praha naleznete na portálu Hotels Combined

HotelsCombined.cz

Zoo má výhodnou polohu blízko centra Prahy a každých několik minut do ní jezdí autobus ze stanice metra Nádraží Holešovice. Kdo si chce výlet zpestřit, může část cesty absolvovat tramvají či přívozem přes Vltavu, vyrazit do zoo na kole či pěšky přes park Stromovka, nebo si výlet spojit s plavbou na parníku. Pro motoristy je pak přímo u zoo k dispozici několik velkých parkovišť.

Zoo Praha na Google Maps