Firemní akce

Firemní akce

Zoo Praha je skvělým a atraktivním místem pro pořádání oslav a dalších jedinečných akcí. Pronajměte si prostory pro své firemní akce, večírky, teambuilding, dětské dny a jiné zábavně-vzdělávací eventy přímo v areálu zoo. K pronájmu vám můžeme připravit i bohatý doprovodný program na míru. Nadchněte své přátelé, kolegy či firemní partnery neobvyklým zážitkem v prostředí zoologické zahrady!

K pronájmu nabízíme nejčastěji prostory Vzdělávacího centra, divadélka Archa a piknikové zóny. Po domluvě je možné vybrat i jiný prostor v areálu zoologické zahrady.

Pro bližší informace a možnosti objednání nás kontaktuje na emailu: denisa.matuskova@zoopraha.cz

VZDĚLÁVACÍ CENTRUM

Prostor nacházející se v bezprostřední blízkosti hlavního vchodu je skvělou volbou pro pořádání firemních setkání, konferencí, banketů a případně dalších akcí dle vašich požadavků. Prostor Vzdělávacího centra je možné propojit s přilehlou zastřešenou venkovní terasou.

DIVADÉLKO ARCHA

Amfiteátr v prostorách tzv. Dětské zoo je skvělou volbou pro pořádání akcí většího rozsahu, převážně v teplých měsících roku. Díky strategické poloze ve spodní části zahrady je zde obsáhlá možnost doplňkového programu. Další výhodou je velice snadná dosažitelnost od hlavních lákadel spodní části zoo, jako například Centra Méfou nebo Pavilonu šelem a plazů.

Můžeme vám také připravit i bohatý doprovodný program. Například komentované denní či večerní prohlídky, kreativní workshop výroby papíru ze sloního trusu, setkání se zvířaty ze speciálních kontaktních chovů a mnoho dalšího.

Denní prohlídka, foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Výroba papíru, foto: Tereza Mrhálková, Zoo Praha

Foto: Tereza Mrhálková

Pro bližší informace a možnosti objednání nás kontaktuje na emailu: denisa.matuskova@zoopraha.cz