Pro školy

Pro školy
Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Zoo Praha se dlouhodobě podílí na ochraně volně žijících zvířat a do této činnosti tradičně zapojuje i školní kolektivy. Jednou z možných aktivit je účast v kampani na ochranu ohrožených druhů a skupin zvířat MayDay, kterou organizuje EAZA (Evropská asociace zoologických zahrad a akvárií). K ní se...

Foto (c) Miroslav Bobek, Zoo Praha

Zoo Praha v letošním roce přichází s novým konceptem soutěže ve sběru starých mobilních telefonů a tabletů Staň se strážcem pralesa, kterou i nadále pořádá ve spolupráci se společností REMA Systém, a.s., tentokrát však jako samostatný projekt, bez zapojení do akce EkoEDA.

Zoo Praha připravila na další školní rok novou nabídku školních permanentek a s ní opakované návštěvy a vzdělávací programy v areálu zahrady. O výhodách, které permanentka přináší školám, svědčí vysoký zájem škol v předchozích ročnících.

Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

,,Tu velkou přednost má zoologická zahrada, že učí bez moření. Počíná zábavou a končí věděním.
(prof. Jiří Janda, zakladatel Zoo Praha)

Foto: Václav Šilha, Zoo Praha

 Nabídka hromadného stravování pro školy.

Nabídka školám a objednávání

Online registrace

Zoo Praha nabízí školám několik typů vzdělávacích aktivit. Na následujících stránkách máte možnost se s nabídkou seznámit a v případě zájmu si požadovaný produkt jednoduše objednat.

Vybírat můžete z prohlídky s průvodcem (prohlídka části zoo na vybrané téma), výukových programů (programy vedené lektory, jichž se žáci aktivně účastní) a doplňkové programy (pracovní listy, učitelské balíčky).

Online registrovat se můžete zde.

Objednávkový formulář byl správně odeslán v případě, že jste obratem obdrželi automatickou odpověď. Objednávka je přijata až po obdržení mailového potvrzení osobou ze Vzdělávacího a programového oddělení.

happy mondays banner
Pro děti ve věku od 3 do 15 let nabízíme každé pondělí roku 2020 (vyjma července, srpna a státních svátků) zvýhodněné vstupné za 50 Kč! Více informací zde.

 

ZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní