Jak pomoci

Dobrovolníci, povodně 2013
Jak pomoci

Vstupenka fanouška Zoo Praha v mimořádné době

Zakupte Vstupenku na lepší časy, platnou až do konce roku 2021, a pomozte lidem i zvířatům z pražské zoo překlenout náročné období.

Děkujeme a na shledanou v lepších časech!

Vaše Zoo Praha


Zvíře, které je vám sympatické, můžete podpořit jako jeho sponzor nebo adoptivní rodič. V obou případech přispějete na chov zvoleného druhu a mnohdy se navíc zasloužíte o jeho ochranu ve volné přírodě. Zjistit více.

Jako sponzor nebo adoptivní rodič můžete podpořit jakékoli zvíře žijící v Zoo Praha, v těchto dnech bychom vás ale rádi upozornili na následující dvě skupiny: 


Zoo Praha je kvůli epidemii koronaviru uzavřena od 13. března 2020. Za tu dobu se v ní narodilo nebo vylíhlo více než 120 mláďat 48 druhů zvířat. Na vlastní oči je bohužel teď neuvidíte, potřebují však vaši podporu.


Nedlouho po uzavření zoo začali chovatelé natáčet na mobilní telefony své svěřence. Všechna videa jsou umisťována na YouTube kanál Krátce ze zoo. Zalíbil se vám některý ze zvířecích protagonistů? Adoptujte ho nebo sponzorujte!

 

Máte v Zoo Praha svého favorita a rádi byste podpořili jeho chov? Můžete tak učinit hned a jednoduše s pomocí svého mobilního telefonu. Stačí k tomu jediná SMS.

Zoo Praha není jen chovatelskou a vzdělávací institucí, ale také usiluje o podporu ohrožených druhů zvířat přímo v jejich domovině. Chcete-li se do našich záchranných projektů zapojit, nabízíme vám hned několik možností.

ZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní