Jak pomoci

Dobrovolníci, povodně 2013
Jak pomoci

Zvíře, které je vám sympatické, můžete podpořit jako jeho sponzor nebo adoptivní rodič. V obou případech přispějete na chov zvoleného druhu a mnohdy se navíc zasloužíte o jeho ochranu ve volné přírodě.

Děkujeme vám za zájem o naši zoo. Zde jsou základní informace o možnostech adopce a sponzorování zvířat.

Máte v pražské zoo svého favorita a rádi byste podpořili jeho chov? Můžete tak učinit hned a jednoduše s pomocí svého mobilního telefonu. Stačí k tomu jediná SMS.

Pražská zoo není jen chovatelskou a vzdělávací institucí, ale také usiluje o podporu ohrožených druhů zvířat přímo v jejich domovině. Chcete-li se do našich záchranných projektů zapojit, nabízíme vám hned několik možností.

Povodně 2013

Zoo Praha čelila po jedenácti letech další katastrofální povodni. Naštěstí jsme byli velmi dobře připraveni a neváhali jsme, takže se nám úspěšně podařilo evakuovat zvířata i majetek. Ztratili jsme pouze dvě čejky a několik dalších jedinců drobných druhů. Ze spodní zaplavované části zoo jsme odvezli veškeré cennější vybavení, dokonce včetně tabulek od expozic.

 

 

 

jak pomoci3x169

Zakupte si některý z dárkových předmětů s logem Pomáháme jim přežít v našem eshopu. Část z výtěžku triček, hrnečků, knížek, cd či dvd je určen na ochranářské projekty.

Internetový obchod najdete zde.

Zakupte si některý z dárkových předmětů s logem Pomáháme jim přežít v e-shopu Zoo Praha. Část z výtěžku triček, hrnečků, knížek, cd či dvd je určen na ochranářské projekty.