Jak pomoci

Dobrovolníci, povodně 2013
Jak pomoci

Vaše podpora je pro nás v době, kdy je zoo uzavřena, ještě důležitější než kdy dříve. Uplynulé měsíce pro nás znamenaly velké finanční ztráty a budeme vám velmi vděčni, pokud nám je pomůžete snížit. Ať už si vyberete adopci, sponzorství nebo Stravenky pro zvířata, můžete si být jistí, že jste udělali to nejlepší pro zoo a její zvířecí obyvatele. Děkujeme vám!

 

Jako sponzor nebo adoptivní rodič můžete podpořit jakékoli zvíře žijící v Zoo Praha. Sponzorem se stává každý, kdo zaplatí částku minimálně 100 Kč na vybrané zvíře. Pokud se chcete stát adoptivním rodičem, je třeba zaplatit roční příspěvek, který je u jednotlivých druhů odlišný a je odvozen od ročních nákladů na krmivo a další péči o dané zvíře.

 

Podpořte své oblíbené zvíře a přispějte mu na krmení! Každý měsíc přidáváme několik nových druhů, kterým můžete zakoupit tzv. Stravenku, tedy krmnou dávku. 

 

Na našem webu si navíc můžete nastudovat podrobný jídelníček svého zvířecího oblíbence.

 

Jako poděkování obdržíte certifikát a banner na váš Facebook, kterým můžete svou pomoc i projekt propagovat. Každý měsíc mají vizuály jinou barvu.

 

 

Projekt je aktuálně pozastaven

Vstupenku na lepší časy si do konce roku 2020 zakoupilo 1019 příznivců Zoo Praha a vybrat se podařilo celkem 1 359 000 Kč! Žebříček TOP TEN držitelů, kteří budou mít možnost prohlídky Zoo Praha s jejím ředitelem, Miroslavem Bobkem, naleznete zde.

Ještě jednou všem velmi děkujeme za přízeň a podporu!Máte v Zoo Praha svého favorita a rádi byste podpořili jeho chov? Můžete tak učinit hned a jednoduše s pomocí svého mobilního telefonu. Stačí k tomu jediná SMS.

Zoo Praha není jen chovatelskou a vzdělávací institucí, ale také usiluje o podporu ohrožených druhů zvířat přímo v jejich domovině. Chcete-li se do našich záchranných projektů zapojit, nabízíme vám hned několik možností.