Vstupenka na lepší časy

Vstupenka na lepší časy


Vstupenka fanouška Zoo Praha v mimořádné době.

Podpořte Zoo Praha koupí Vstupenky na lepší časy. Podpořte Zoo Praha koupí Vstupenky na lepší časy.

Ještě nikdy se v téměř devadesátileté historii Zoo Praha nestalo, aby musela být na tak dlouho uzavřená pro veřejnost. Nastal drastický propad tržeb ze vstupného. Chod zoologické zahrady však musel běžet dál, rodila se nová mláďata a o zvířata muselo být řádně pečováno. Každodenní režijní náklady jsou ale neúprosné.

Dne 27. dubna se sice venkovní prostory Zoo Praha v limitovaném režimu počtu návštěvníků otevřely pro veřejnost, obrovský rozpočtový deficit však trvá nadále. Ke zmírnění dopadů této náročné doby slouží právě projekt Vstupenky na lepší časy (VNLČ), kterým Zoo Praha vyslyšela přání a ochotu široké obce svých fanoušků pomoci.

Jednorázová vstupenka je k zakoupení elektronickou cestou přes speciálně vytvořený eshop vicenezvstupenka.zoopraha.cz ve čtyřech cenových hladinách:
500 Kč – 1 000 Kč – 5 000 Kč – 10 000 Kč.

Na rozdíl od běžného vstupného se zde nesleduje výhodnost a množstevní slevy. Vstupenka, která je adresná a platí pro jednu osobu až do konce roku 2021, má podpůrný charakter. Tržby takto získané mají zmírnit deficit provozního rozpočtu Zoo Praha způsobený koronakrizí.

Vstupenka platí až do konce roku 2021. Každý může koupit libovolné množství vstupenek.
Budeme zveřejňovat žebříček držitelů těchto vstupenek a deset nejštědřejších provede po areálu Zoo Praha její ředitel, Miroslav Bobek.

 

Děkujeme a na shledanou v lepších časech!

Vaše Zoo Praha

Pravidla pro benefit „Prohlídka Zoo Praha s ředitelem Miroslavem Bobkem“

 1. Benefit získá prvních deset držitelů VNLČ, kteří ve sledovaném období zaplatí největší částku za Vstupenku na lepší časy (či jejich množinu).
 2. Sledované období od zavedení VNLČ na trh do 4. prosince 2020.
 3. Jména deseti držitelů, kteří tento benefit získají, budou slavnostně oznámena na Setkání sponzorů     a přátel Zoo Praha v sobotu 5. prosince 2020.
 4. Pokud se tato akce nebude moci konat z důvodů uzavření Zoo Praha nebo omezení návštěvnického provozu, budou jména oznámena tiskovou zprávou a na sociáních sítích.
 5. Termín konání speciální prohlídky pro 10 držitelů VNLČ dle bodu č. 1 s ředitelem Zoo Praha bude určen po další dohodě, nejpozději však prohlídka proběhne do konce roku 2021.
 6. Každý z držitelů dle bodu č. 1 může mít na prohlídku sebou maximálně jednu doprovázející osobu.

ZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní