SMS sponzorování

SMS sponzorování


Rádi byste podpořili pražskou zoo a její činnosti formou SMS sponzorství? Můžete tak učinit hned a jednoduše s pomocí svého mobilního telefonu. Stačí k tomu jediná DMS.

Zašlete dárcovskou SMS – tzv. DMS – na číslo 87 777 ve tvaru uvedeném v tabulce níže. Podle toho, který projekt si zvolíte, přispějete odesláním SMS buď na ochranu ohrožených druhů zvířat ve volné přírodě (projekt Pomáháme jim přežít), nebo na obnovu zoo po povodních, které ji zasáhly v roce 2013, a na související výstavbu nového pavilonu pro gorily v horní části areálu zoo, kde budou lidoopi v bezpečí, pokud by zoo v budoucnu opět zasáhla velká voda.

Cena jednorázové DMS je 30 Kč, na projekt tím přispějete 28,50 Kč z této částky. Využít můžete také roční variantu, v tom případě se bude 30 Kč z vašeho účtu odečítat každý měsíc automaticky po dobu jednoho roku. Děkujeme!

Službu provozuje pro Zoo Praha Fórum dárců. Akce je veřejnou sbírkou dle Zákona č. 117/2001 Sb. povolenou magistrátem hl. m. Prahy. Dárcovské SMS lze odesílat prostřednictvím mobilních operátorů T-Mobile, O2, Vodafone. Více informací na Fóru dárců: www.darcovskasms.cz

Tvary DMS naleznete v níže uvedené tabulce.  

ProjektText jednorázové DMSText roční DMS
POMÁHÁME JIM PŘEŽÍT DMS OHROZENEDRUHY DMS ROK OHROZENEDRUHY
POVODEŇ 2013/NOVÝ PAVILON GORIL DMS ZOOPRAHA DMS ROK ZOOPRAHA

Zakupte si některý z dárkových předmětů s logem Pomáháme jim přežít v e-shopu Zoo Praha. Část z výtěžku triček, hrnečků, knížek, cd či dvd je určen na ochranářské projekty.