Akce v Zoo Praha

Akce v Zoo Praha

Procestovat celý svět je snem mnoha lidí. Možnost splnit si tento sen budou mít návštěvníci tento víkend v pražské zoo.

Netopýry si budete moci také pohladit. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Seznamte se s netopýry a jejich životem. V doprovodu odborníků ze sdružení Nyctalus se pokusíme společně ve středu 24. srpna detektorem zachytit echolokace volně poletujících netopýrů a vystopovat tak jejich pohyb v areálu Zoo Praha. Netopýry si ale budete moci také pohladit a prohlédnout zblízka. U...

V neděli 21. srpna, si nenechte ujít vernisáž výstavy fotografií Václava Šilhy z letošního unikátního zdvojeného transportu koní Převalského do západního Mongolska „Návrat 2016“, která proběhne od 13 hodin v jurtě vedle výběhu koní Převalského.

V sobotu 20. srpna oslavíme Mezinárodní den orangutanů, kteří dnes patří k nejohroženějším živočichům světa.

Jedněmi z charakteristických obyvatel Zoo Praha, které obdivuje již několik generací návštěvníků, jsou nadrozměrné modely mravenců obývající prostor v zatáčce nad hlavním vchodem. Ty se tento pátek 19. srpna, po několika týdenní pauze opět navracejí na své místo.

Všichni milovníci zvířat a fotografování mají opět jedinečnou možnost spojit obě vášně a v rámci Happy Mondays se kterékoliv pondělí v září 2016 zúčastnit fotosoutěže o zajímavé ceny od pražské zoo a společnosti Canon. Dobré oko!

Zjistěte, co dělají zvířata v pražské zoo po zavírací době! Nenechte si ujít pohled na spící slony či aktivní hyeny. 

Vypravte se s námi v sobotu 13. srpna do nejzajímavějších biomů světa.

Přijďte tento pátek do Zoo Praha na dvojité oslavy! V Údolí slonů na vás čeká zajímavý program v rámci Mezinárodního dne slonů, kterého se poprvé zúčastní i benjamínek sloního stáda - čtyřměsíční Maxmilián. Stranou nezůstane ani král zvířat, v Pavilonu šelem a plazů oslavíme v pátek 12....

Vypravte se s průvodcem na projížďku komentovaným vláčkem po horní části zoo, kde vás zavedeme mezi zvířata Afriky, Evropy i Austrálie.

eshop-trojskykonik

Poznejte zvířata pražské zoo prostřednictvím stovek nádherných fotografií a krátkých medailonků.

V prodeji v našem e-shopu.