Akce v Zoo Praha

Akce v Zoo Praha
Foto: Sandra Neumanová

Cestovatelské přednášky s CK Livingstone každé úterý.

Foto: Petr Jan Juračka

Každé úterý v únoru a březnu!

Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

V sobotu 14. ledna vás zveme na tradiční vycházku za zimními ptáky. Zima je v plném proudu a v naší přírodě můžeme pozorovat řadu hostů z dalekého severu. Vypravíme se na zimoviště vodních ptáků pod zoologickou zahradu, kde pod vedením odborného průvodce budeme pozorovat hlavně vzácné kachny a racky.

Tři králové v pražské zoo. Foto: Václav Šilha, Zoo Praha

Trojice poutníků Kašpar, Melichar a Baltazar vyráží na tradiční pouť po Zoo Praha. Při svém putování nevynechají ani tradiční zastavení u velbloudů.

Foto: Robert Wilpernig

Už vás někdy napadlo, jaké to je plavat sám mezi žraloky? Nebo si chcete jen rozšířit své znalosti o těchto pradávných stvořeních? Právě pro vás je určen dvojblok přednášek světového odborníka na žraloky Dr. Ericha Rittera.

Vánoce u zvířat. Foto: Petra Hamerník, Zoo Praha

Na zbytek vánočních prázdnin od 28. do 30. prosince jsme pro vás připravili sadu komentovaných krmení, při kterých zvířata mimo jiné dostanou ochutnávku z dárků, které jste jim přinesli na Štědrý den. Pro kopytníky nezapomeneme přidat neprodané vánoční stromky. 

Na Štědrý den uvidí návštěvníci v 12:00 v Rezervaci Bororo „zlaté prasátko“. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Letošní vánoční svátky budou v Zoo Praha ve znamení bohaté nadílky pro návštěvníky i zvířata. Na Štědrý den budou připraveny drobné dárky pro děti, pestrý program mimořádných vánočních krmení, cvičení lachtanů a překvapení se „zlatým“ prasátkem a liškou v Rezervaci Bororo. Ostatní...

Využijte jedinečné možnosti zjistit v doprovodu odborných průvodců, co dělají zvířata v pražské zoo po zavírací době! Večerní prohlídky se již tradičně konají každý lednový pátek i sobotu.

Vánoční program pražské zoo bude plný Betlému a českých tradic. Foto: Stanislav Pecháček

Odneste si ze zoo Betlémské světlo a vyrobte si vánoční přání.

Nuru, foto: Václav Šilha, Zoo Praha

Čtvrté narozeniny gorilího samečka Nurua sice připadají na 22. prosinec, pražská zoo ale přichystala oslavu v předstihu. Své narozeninové dárky a gratulace od návštěvníků si Nuru bude moci užít již v sobotu 17. prosince!

eshop-trojskykonik

Poznejte zvířata pražské zoo prostřednictvím stovek nádherných fotografií a krátkých medailonků.

V prodeji v našem e-shopu.