Akce v Zoo Praha

Akce v Zoo Praha
Kmotrou malé Nyoty se stala také náměstkyně primátorky prof. Ing. Eva      Kislingerová, CSc. Foto: Václav Šilha, Zoo Praha

V Zoo Praha proběhly ve středu 28. září jubilejní oslavy k 85. výročí jejího otevření. Hlavním bodem programu byly křtiny mláděte žirafy a hrabáče. O hudební produkci se postarala skupina Sestry Havelkovy a formace Kašpárek v rohlíku, velkým lákadlem pro návštěvníky bylo také...

Jako předvoj Výroční slavnosti k 85. výročí otevření Zoo Praha jsme na pondělí 26. září připravili bohatý doprovodný program pro děti. Využijte proto zlevněného pondělního vstupného za 50 Kč pro děti, studenty a důchodce a užijte si den v pražské zoo.

Přijďte v sobotu 24. září společně s našimi trenéry zvířat otestovat inteligenci některých chovanců, naučit je nové triky a vyrobit jim hlavolam.

Zdroj: Zoo Praha

Ve středu 28. 9. se v Zoo Praha uskuteční jubilejní slavnost k 85. výročí otevření zoologické zahrady. Stěžejním bodem oslav budou křtiny mláděte žirafy a hrabáče. Návštěvníci se během dne mohou těšit na pestrý program v celém areálu zoo – vystoupení skupiny Sestry Havelkovy a babypunkové formace...

Jak na ptačí krmítko a jeho stavbu, čím krmit a nekrmit ptáky před zimou? Poradíme v sobotu 17. září v Zoo Praha!

Speciální krmení varanů komodských bude probíhat v Indonéské džungli. Foto: Petr Hamerník

Navoďte si spolu s námi atmosféru exotických krajin během unikátního krmení varanů komodských. V sobotu 17. září jim bude do expozice v pavilonu Indonéská džungle nainstalováno maso, na kterém si budou pochutnávat od 13.00 až do zavírací doby.

Eberhard. Foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha

V neděli 11. září 2016 slaví oblíbený želví samec 20. výročí pobytu v Zoo Praha.

Proč a kam táhnou ptáci, jak se při tahu orientují, ukázky kroužkování a mnoho dalšího na vás čeká v sobotu 10. září 2016.

Zjistěte, co dělají zvířata v pražské zoo po zavírací době! Nenechte si ujít pohled na spící slony či aktivní hyeny. 

Přijďte v sobotu 3. 9. 2016  společně s našimi trenéry zvířat otestovat inteligenci některých chovanců a naučit je nové triky.

eshop-trojskykonik

Poznejte zvířata pražské zoo prostřednictvím stovek nádherných fotografií a krátkých medailonků.

V prodeji v našem e-shopu.