Adopční kampaň Zoo Praha s rozšířenou realitou

Archiv

Vít Kahle  |  09. 12. 2014


Adopční kampaň 2014

Letošní adopční kampaň jsme obohatili o zajímavý prvek jménem rozšířená realita. Letošní adopční kampaň jsme obohatili o zajímavý prvek jménem rozšířená realita.

Je založen na aplikaci Show Me AR, která je zdarma ke stažení např. přes App Store. Ikona této aplikace je otištěna v inzerátu, na který lze jednoduše s tabletem či chytrým telefonem najet, zařízení ihned načte video a během vteřiny jej můžete sledovat.

Čtyři zvířecí protagonisté kampaně – mravenečník velký, kondor královský, želva černavá a holub zelenokřídlý – mají své dvouminutové filmové medailonky, kde je kromě poutavých záběrů zasvěceně představují i kurátoři jejich chovu.

Inzertní kampaň realizovaná v rámci mediálního partnerství s MAFRA startuje 10. prosince v přílohách deníku MF Dnes:

 • 10. 12. Magazín Doma Dnes
 • 11. 12. Magazín Dnes
 • 13. 12. Nový víkend
 • 15. 12. Ona Dnes

 

Adopční kampaň Zoo Praha s rozšířenou realitou


Enrichment je i skvělé téma pro letošní reklamní kampaň Zoo Praha. Co je jejím hlavním sdělením pro veřejnost?  Je to vzkaz, že v pražské zoo jsou ZVÍŘATA V POHODĚ, což je i...

aneb opět osvědčená rada pro všechny, kdo neví co nadělit pod stromeček
Vít Kahle, odborný poradce pro marketing a PR Zoo Praha, přebírá ocenění pro Zoo Praha Vizionář 2018. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Zoo Praha uspěla v projektu Vizionáři 2018, který oceňuje a propaguje autory zajímavých inovací a neotřelých počinů uplynulého roku. Pražská zoo získala prestižní titul za unikátní kiosky – dotykové obrazovky s integrovanou...

Pražská zoo se stala jednou z 25 značek, které obdržely ocenění Czech Superbrands. Ve světě se podobným titulem mohou pochlubit společnosti, jako je Amazon.com, UNICEF, The New York Times nebo Rolex.
Přihlášení k newsletteru

ZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní