Seznam sponzorů a adoptivních rodičů

Seznam sponzorů a adoptivních rodičů


škola

*

NázevAdopceSponzorství
2. F Technické lyceum Třebešín10
4.A Tygři Kopidlno01

C

NázevAdopceSponzorství
Central Learning Center s. r. o.10

Č

NázevAdopceSponzorství
Českoslovanská akademie obchodní Dr. E. Beneše40

D

NázevAdopceSponzorství
Dětské integrační centrum a MŠ, s.r.o.10

E

NázevAdopceSponzorství
European Politics and Society10
European School - Brusels III., třída P3CS - EEB3 - 2019/202001

F

NázevAdopceSponzorství
FZŠ Umělecká, Třída 3. A10
FZŠ Umělecká, třída 4. C (2018/2019)10

G

NázevAdopceSponzorství
Gymnázium Českolipská, PRIMA A (2018/2019)10
Gymnázium J. A. Komenského, Nové Strašecí, třída 2. A (2018/19)10
Gymnázium Jana Amose Komenského Nové Strašecí, třída 2. B (2018/2019)10
Gymnázium Litoměřická10
Gymnázium Litoměřická, třída 1. G (2019/2020)10
Gymnázium Litoměřická, třída 2. G (2019/2020)10
Gymnázium Litoměřická, třída 2.F (2019/2020)10
Gymnázium Litoměřická, třída 3. F (2019/20)10
Gymnázium Litoměřická, třída 6. F (2019/20)10
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s. r. o, třída 1. E (20192020)10
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s. r. o., třída 1. A (2019/2020)10
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s. r. o., třída 2. A (2019/2020)10
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s. r. o., třída 2. E (2019/2020)10
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s. r. o., třída 5. A (2019/2020)10
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s. r. o., třída 8. B (2019/2020)10
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s. r. o.,třída 4. E (2019/2020)10
Gymnázium Na Vítězné pláni10
Gymnázium Postupická, třída 2. A (2019/2020)10
Gymnázium Postupická, třída 2.B (2019/2020)10

H

NázevAdopceSponzorství
Hotelová škola, Praha 10, třída 2. E (2018/19)10

J

NázevAdopceSponzorství
Jesle a MŠ MALÍČKOV, s.r.o.10

K

NázevAdopceSponzorství
Královská mateřská škola a základní škola, s. r. o.10

M

NázevAdopceSponzorství
M CSA - European School - Brussels III10
Masarykova ZŠ Praha – Klánovice02
Mateřská škola Duhovka - Cihelná třída10
Mateřská škola Duhovka - Modrá třída10
Mateřská škola Duhovka - Zelená třída10
Mateřská škola Předboj10
Mateřská škola Sofia School, s. r. o.10
Mateřská škola, Praha 10, Tuchorazská 2a/472, p.o.10
MŠ Červené Janovice10
MŠ Jeseniova, Praha 310
MŠ Kněževes u Prahy10
MŠ Němčická – třída Ježci10
MŠ Němčická – třída Lišky10
MŠ Němčická – třída Sovičky10
MŠ Němčická – třída Veverky10
MŠ Němčická – třída Zajíčci10
MŠ Němčická – třída Žabičky10
MŠ Podbělohorská Praha 520
MŠ Praha 9 – Lehovec10
MŠ při Thomayerově nemocnici10
MŠ Šikulka10
MŠ U Uranie a MŠ U Pergamenky10
MŠ U Železničního mostu, Modrá třída10
MŠ U Železničního mostu, Zelená třída10
MŠ U Železničního mostu, Žlutá třída10
MŠ Úsměv10
MŠ Velká Chuchle, třída Motýlků10
MŠ Větrníček, třída U Koťátek10
MŠ Větrníček, třída U Veverky10
MŠ, ZŠ a SOŠ služeb Kavčí hory10

P

NázevAdopceSponzorství
Prague British International School, 1st Prague Brownies10
Pražské humanitní gymnázium11

S

NázevAdopceSponzorství
SOŠ a SOU Čakovice, Praha 9 – v roce 06/07 tř. NP1A10
SOŠ a SOU Čakovice, Praha 9, třída SKČ1 (2019/2020)10
SOŠ a SOU Čakovice, třída SKČ 3 a SKČ 4 (2019/2020)10
SOŠ a SOU Hlinky10
SOŠ a SOU Neratovice10
SOŠ a SZŠ Benešov, třída 1. VC (2018/2019)10
SOŠ a SZŠ Benešov, třída 2. ZT (2018/2019)10
SOŠ a SZŠ Benešov, třída 2SC (2019/2020)10
SOŠ Jarov Třída 1 KZA (2018/2019)10
SOŠ Jarov – Žáci a vychovatelé domova mládeže40
SOŠ Jarov, Třída 1 KA (2018/2019)10
SOŠ Jarov, Třída 1 MZB (2018/2019)10
SOŠ Jarov, Třída 1 TA (2018/2019)10
SOŠ Jarov, Třída 1 TTB (2018/2019)10
SOŠ Jarov, Třída 2 KB (2018/2019)10
SOŠ Jarov, Třída 2 KVB (2018/2019)10
SOŠ Jarov, Třída 2 TB (2018/2019)10
SOŠ Jarov, Třída 2 TTA (2018/2019)10
SOŠ Jarov, Třída 3 K (2018/2019)10
SOŠ Jarov, třída 3T10
SOŠ Jarov, Třída 3T (2019/2020)10
SOŠ Jarov, třída 3TTZ10
SOŠ Jarov,třída 2PDB (2018/2019)10
SOŠ pro administrativu EU – Domov mládeže80
Soukromá ZŠ INTEGRÁL11
Spolek rodičů MŠ Španělská10
Spolek rodičů při ZŠ Fr.Plamínkové, z.s.10
Sportovní ZŠ a MŠ Človíček10
SPŠD, a. s., třída A1B (2019/2020)10
SPŠD, a. s., třída A2A (2019/2020)10
SPŠD, a. s., třída AT1B (2019/2020)10
SPŠD, a. s., třída AT2A (2019/2020)10
SPŠD, a. s., třída AT2B (2019/2020)10
SPŠD, a. s., třída AT3A (2019/2020)10
SPŠD, a. s., třída AT4A (2019/2020)10
SPŠD, a. s., třída AU1 (2019/2020)10
SPŠD, a. s., třída E1 (2019/2020)10
SPŠD, a. s., třída EM1 (2019/2020)10
SPŠD, a. s., třída KLZ1 (2019/2020)10
SPŠD, a. s., třída KLZ3 (2019/2020)10
SPŠD, a. s., třída OB3 (2019/2020)10
SPŠD, a. s., třída OB4 (2019/2020)10
SPŠD, a. s., třída R1 (2019/2020)10
SPŠD, a.s., třída AT1A (2019/2020)10
SPŠD, a.s., třída E2 (2019/2020)10
SPŠD, a.s., třída KLZ2 (2019/2020)10
SPŠD, a.s., třída R2 (2019/2020)10
SPŠD, a.s., třída R3 (2019/2020)10
SŠO Belgická30
Střední průmyslová škola dopravní, a. s., třída A1A (2018/19)10
Střední průmyslová škola dopravní, a. s., třída A1TA (2018/19)10
Střední průmyslová škola dopravní, a. s., třída A1TB (2018/19)10
Střední průmyslová škola dopravní, a. s., třída A2A (2018/19)10
Střední průmyslová škola dopravní, a. s., třída A2B (2018/19)10
Střední průmyslová škola dopravní, a. s., třída AT2A (2018/2019)10
Střední průmyslová škola dopravní, a. s., třída AT2B (2018/2019)10
Střední průmyslová škola dopravní, a. s., třída E1 (2018/19)10
Střední průmyslová škola dopravní, a. s., třída E2 (2018/19)10
Střední průmyslová škola dopravní, a. s., třída E3 (2018/19)10
Střední průmyslová škola dopravní, a. s., třída KLZ1 (2018/19)10
Střední průmyslová škola dopravní, a. s., třída R2 (2018/2019)10
Střední průmyslová škola dopravní, a.s., třída OB2 (2018/2019)10
Střední průmyslová škola dopravní, a.s., třída PD1 (2018/2019)10
Střední průmyslová škola dopravní, a.s., třída R1 (2018/2019)10

Š

NázevAdopceSponzorství
ŠD při ZŠ Školní20
ŠD při ZŠ Vrané nad Vltavou02
ŠD při ZŠ, Praha 4, Ke Kateřinkám 140030
Školní družina při PJZŠ Horáčkova10
Školní družina při ZŠ J.A.Komenského Kly10
Školní klub ZŠ Slovenská10

T

NázevAdopceSponzorství
TROJKA - Základní škola, Jičín, Poděbradova 1810
Třída paní uč. Václavkové, ZŠ Luštěnice10
Třída Žabičky10

Z

NázevAdopceSponzorství
Základní a Praktická škola Český Brod10
Základní škola a Mateřská škola Jiráskova 457 (2018/2019)10
Základní škola Amos, třída 5. B (2018/2019)10
Základní škola Brigádníků, třída 4.B (2019/2020)10
Základní škola Břečťanová10
Základní škola Eden10
Základní škola Kladno, Brjanská 307810
Základní škola U Obory10
Základní škola Vrané nad Vltavou01
Základní škola Zeleneč50
Základní škola Zeleneč, třída 3.D (2018/2019)10
ZŠ a MŠ A. Čermáka, třída 3.C (2019/2020)10
ZŠ a MŠ Angel v Praze 12 - třída 3.C (2019/2020)10
ZŠ a MŠ Antonína Čermáka10
ZŠ a MŠ Antonína Čermáka, třída 1. B10
ZŠ a MŠ Antonína Čermáka, třída 1. C (2019/2020)10
ZŠ a MŠ Antonína Čermáka, třída 3. C10
ZŠ a MŠ Barrandov10
ZŠ a MŠ Červený vrch, třída 3. A (2018/2019)10
ZŠ a MŠ Čisovice, okr.Praha-západ10
ZŠ a MŠ Chelčického40
ZŠ a MŠ Chelčického, třída 1. A (2018/19)10
ZŠ a MŠ Chelčického, třída 2. A (2018/19)10
ZŠ a MŠ Chelčického, třída 3. A (2018/19)10
ZŠ a MŠ Chelčického, třída 4. B (2018/19)10
ZŠ a MŠ Chelčického, třída 6. A (2018/19)10
ZŠ a MŠ Chelčického, třída 7. A (2018/19)10
ZŠ a MŠ Chelčického, třída 7. B (2018/19)10
ZŠ a MŠ Chelčického, třída 8. A (2018/19)10
ZŠ a MŠ Chelčického,třída 3. B (2019/20)10
ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta10
ZŠ a MŠ Kladno, 4. třída (2018/2019)10
ZŠ a MŠ Klecany50
ZŠ a MŠ Kolešovice10
ZŠ a MŠ Lhoty u Potštejna21
ZŠ a MŠ Lochovice10
ZŠ a MŠ Ohradní, třída 2. C (2019/20)10
ZŠ a MŠ Panenské Břežany30
ZŠ a MŠ Sázava, třída 2. B (2018/2019)10
ZŠ a MŠ Sázava, třída 2. C (2018/19)10
ZŠ a MŠ Sázava, třída 3.A (2019/2020)10
ZŠ a MŠ Vinařice, okres Kladno10
ZŠ a MŠ Vinoř, třída 1. B (ve šk. roce 18/19)10
ZŠ a MŠ Vinoř, třída 5. A (2019/2020)10
ZŠ a MŠ Vinoř, třída 5. B (2018/2019)10
ZŠ a MŠ Vráž10
ZŠ a MŠ Zvole10
ZŠ Antonína Čermáka Praha 6, třída 6.B (2018/2019)10
ZŠ Antonína Čermáka, třída 1. D (2018/19)10
ZŠ Antonína Čermáka, třída 2. A (2018/2019)10
ZŠ Antonína Čermáka, třída 5. C (2017/18)10
ZŠ Bítovská10
ZŠ Botičská10
ZŠ Brána jazyků10
ZŠ Brána jazyků, třída 9. D (2019/2020)10
ZŠ Bratří Venclíků, třída 5. A10
ZŠ Čachovice a MŠ Struhy, okres Mladá Boleslav10
ZŠ Červené Janovice10
ZŠ Dr. Edvarda Beneše, třída 1. A (2019/2020)10
ZŠ Dr. Edvarda Beneše, třída 1. B (2019/2020)10
ZŠ Dr. Edvarda Beneše, třída 1. F (2019/2020)10
ZŠ Dr. Edvarda Beneše, třída 2. C (2019/20)10
ZŠ Dr. Edvarda Beneše, třída 2.B (2019/2020)10
ZŠ Dr. Edvarda Beneše, třída 2.D (2019/2020)10
ZŠ Dr. Edvarda Beneše, třída 3. A (2019/20)10
ZŠ Dr. Edvarda Beneše, třída 4. A (2019/20)20
ZŠ Dr. Edvarda Beneše, třída 4. D (2019/20)10
ZŠ Dr. Edvarda Beneše, třída 6. B (2019/20)10
ZŠ Dr. Edvarda Beneše, třída 7. B (2019/20)20
ZŠ Dr. Edvarda Beneše, třída 7. E (2019/20)10
ZŠ Dr. Edvarda Beneše, třída 8. A (2019/20)10
ZŠ Dubeč, třída 2.C (2019/2020)10
ZŠ F. J. Řezáče Liteň01
ZŠ Filosofská, 6.A (2018/2019)10
ZŠ Filosofská, 7. C (2018/19)10
ZŠ Filosofská, 7. D (2018/19)10
ZŠ Filosofská, 8. D (2018/19)10
ZŠ Filosofská, 9. C (2018/2019)10
ZŠ Filosofská, třída 1. A (2018/19)10
ZŠ Filosofská, třída 1. B (2018/19)10
ZŠ Filosofská, třída 1. C (2018/19)10
ZŠ Filosofská, třída 2. C (2018/19)10
ZŠ Filosofská, třída 2. D (2018/19)10
ZŠ Filosofská, třída 3. C (2018/2019)10
ZŠ Filosofská, třída 3. D (2018/2019)10
ZŠ Filosofská, třída 3. E (2018/19)10
ZŠ Filosofská, třída 4. C (2018/19)10
ZŠ Filosofská, třída 4. D (2018/19)10
ZŠ Filosofská, třída 4. E (2018/19)10
ZŠ Filosofská, třída 5. C (2018/19)10
ZŠ Filosofská, třída 5. D (2018/19)10
ZŠ Filosofská, třída 8. E (2018/19)10
ZŠ Generála Janouška – Seminář z přírodopisu, 7. a 8. ročník (18/19)10
ZŠ Gutova30
ZŠ Hanspaulka, třída 3.C (2019/2020)10
ZŠ J. A. Komenského10
ZŠ J. Gutha-Jarkovského, třída 6. C (2019/2020)20
ZŠ J. J. Ryby Rožmitál pod Třemšínem10
ZŠ J.A.Komenského Kly10
ZŠ Jana Kubelíka, třída 7. B (2018/2019)20
ZŠ Jana Masaryka20
ZŠ Jana Wericha - JEŠTĚRKY10
ZŠ Jana Wericha, třída 4.B (2018/2019)02
ZŠ Jílovská, Praha 410
ZŠ Jindřicha Matiegky, třída 3.A a 3.D (2018/2019)10
ZŠ Jitřní, třída 1. B (2018/19)10
ZŠ Jitřní, třída 2. A (2018/2019)10
ZŠ Jitřní, třída 4. A (2018/2019)10
ZŠ Jižní IV.10
ZŠ K Milíčovu, třída 8. B (2019/20)10
ZŠ Kamenka, třída 7. B (2018/19)10
ZŠ Karla Čapka10
ZŠ Karmelitská10
ZŠ Kbely – Přírodovědný kroužek10
ZŠ Kbely – Školní družina10
ZŠ Kněžmost30
ZŠ Kostomlaty nad Labem10
ZŠ Křimická, třída 5. A (2018/2019)11
ZŠ Libčická, třída 2. B (2019/20)10
ZŠ Londýnská, třída 5. A (2018/2019)10
ZŠ Lupáčova, 5. B10
ZŠ Mělník – Pšovka10
ZŠ Městec Králové, Bezručova 72310
ZŠ Mikoláše Alše, třída 1. A (2018/19)10
ZŠ Mikoláše Alše, třída 6.E (školní rok 2019/2020)10
ZŠ Mládí, Praha 13., třída 5.B (2019/2020)10
ZŠ Mládí, třída 6. A (2018/2019)10
ZŠ Mohylová10
ZŠ Mšeno10
ZŠ Na Dlouhém lánu10
ZŠ Nad Přehradou10
ZŠ Nad Vodovodem, třída 5. B10
ZŠ Nad Vodovodem, třída VI.B (2018/2019)11
ZŠ Nepomucká, třída 2. A (2018/19)10
ZŠ Odolena Voda, třída 3. B (2018/19)10
ZŠ Plamínkové10
ZŠ Pod Marjánkou10
ZŠ Podbělohorská 2610
ZŠ Praha – Petrovice10
ZŠ Pražačka20
ZŠ Rudná60
ZŠ Řevnice10
ZŠ s RvJ K Milíčovu, třída 6. A (2017/18)10
ZŠ Slovenská, třída 2. B (2019/2020)10
ZŠ Smetanova, Přelouč, třída 5.C (2018 / 20019)10
ZŠ Strossmayerovo nám.10
ZŠ Školní Praha 4, třída 2. B (2018/2019)10
ZŠ Školní Praha 4, třída 3. B (2018/2019)10
ZŠ T. G. Masaryka Mnichovice10
ZŠ T. G. Masaryka, třída 4. B (2017/18)01
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou, třída 3. B (2019/20)10
ZŠ U Krčského lesa10
ZŠ U Santošky 1, třída 5. B (2019/2020)10
ZŠ Vinoř 1. D10
ZŠ Vinoř, třída 4.B (2018/2019)10
ZŠ Vybíralova, třída 3. A (2019/20)10
ZŠ Wonderland Academy, třída 2. A (2019/2020)10
ZŠ Zdenky Braunerové v Roztokách, třída 1. E (2018/19)10
ZŠ Zdenky Braunerové, třída 6. C (2018/19)10
ZŠ Žitomířská50

Ž

NázevAdopceSponzorství
Žáci III.D, Fa ZŠ PedF UK a MŠ U studánky,10

ZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

  • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
    U Trojského zámku 120/3
    171 00 Praha 7

    Tel.: +420 296 112 230
    Datová schránka ID: es6fem5
    e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní