Seznam sponzorů a adoptivních rodičů

Seznam sponzorů a adoptivních rodičů


škola

*

NázevAdopceSponzorství
žáci ZŠ Kladno, Brjanská 307810

F

NázevAdopceSponzorství
Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK10

G

NázevAdopceSponzorství
Gymnázium Duhovka10
Gymnázium J. A. Komenského, Nové Strašecí10
Gymnázium Jaroslava Heyrovského30
Gymnázium Litoměřická, třída 2.F (2019/2020)10
Gymnázium Litoměřická, třída 3. G (2020/2021)10
Gymnázium Litoměřická, třída 8. F (2021/22)10
Gymnázium Na Vítězné pláni10

H

NázevAdopceSponzorství
Hotelová škola, Praha 10, třída 2. E (2018/19)10

K

NázevAdopceSponzorství
Královská mateřská škola a základní škola, s. r. o.10
Křesťanská základní škola Elijáš10

M

NázevAdopceSponzorství
Mateřská škola Činelky s.r.o.10
Mateřská škola Nelahozeves, okres Mělník10
Mateřská škola Praha 10, Tuchorazská 472/2a10
Mateřská škola Předboj10
MATEŘSKÁ ŠKOLA U ŠKOLSKÉ ZAHRADY01
Mateřská škola U Veverek20
MŠ Červené Janovice00
MŠ Chaberáček10
MŠ Podbělohorská Praha 510
MŠ Praha 9 – Lehovec10
MŠ při Thomayerově nemocnici10
MŠ Sulanského Praha - třída štěňata01
MŠ U Uranie a MŠ U Pergamenky10
MŠ Větrníček, třída U Sovičky10

N

NázevAdopceSponzorství
Německá škola v Praze s.r.o.10

O

NázevAdopceSponzorství
OA Hovorčovická, P-3, 2. C (21/22)10

S

NázevAdopceSponzorství
Smrčinová Jitka10
SOŠ a SOU Hlinky10
SOŠ a SOU Neratovice10
Soukromá ZŠ INTEGRÁL11
Spolek rodičů a přátel ZŠ U Boroviček01
Sportovní ZŠ a MŠ Človíček20
Studenti biologického semináře10
Sunny Canadian Int. School - Mateřská škola, s.r.o20

Z

NázevAdopceSponzorství
Základní škola a Mateřská škola Červené Janovice20
Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice20
Základní škola Eden10
Základní škola Formanská (21/22)20
Základní škola Hýskov20
Základní škola Miloše Šolleho Kouřim, okres Kolín10
Základní škola Starodubečská 413 Praha 10 Dubeč10
Základní škola Tyršova, Český Brod, třída 1. C (2019/2020)10
Základní škola, Praha 4, Ružinovská 201720
ZŠ a MŠ Antonína Čermáka, třída 5. C (20/21)10
ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta10
ZŠ a MŠ Kolešovice01
ZŠ a MŠ Vinařice, okres Kladno10
ZŠ Bítovská10
ZŠ Brána jazyků, třída 9. D (2019/2020)10
ZŠ Březnice01
ZŠ Čachovice a MŠ Struhy, okres Mladá Boleslav10
ZŠ Červené Janovice10
ZŠ J. A. Komenského10
ZŠ J. G. Jarkovského - 7. A10
ZŠ J. J. Ryby Rožmitál pod Třemšínem20
ZŠ Jana Wericha01
ZŠ Jana Wericha - JEŠTĚRKY10
ZŠ Jeseniova10
ZŠ Jitřní (2020/2021)10
ZŠ Jižní IV.10
ZŠ Karmelitská10
ZŠ Mikoláše Alše, třída 6.E (školní rok 2019/2020)10
ZŠ Mlýnská Mohelnice10
ZŠ Mohylová10
ZŠ Na Dlouhém lánu10
ZŠ Nad Přehradou10
ZŠ Pod Marjánkou10
ZŠ Podbělohorská 26, Praha 510
ZŠ Praha – Petrovice01
ZŠ Přerov nad Labem03
ZŠ Rudná40
ZŠ s RvTv Jitřní, Praha 401
ZŠ Spektrum, s.r.o.10
ZŠ Světice, 6. A (20/21)01
ZŠ T. G. Masaryka Mnichovice01
ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou, třída 3. B (2019/20)10
ZŠ U Krčského lesa10
ZŠ Weberova, Praha 510

Ž

NázevAdopceSponzorství
Žáci z 1.A10