Koník vyhrál soutěž Zlatý středník!

Ostatní články

11. 05. 2012


Soutěž o nejlepší firemní publikaci roku 2011

Trojský koník, časopis Zoo Praha, získal první místo v soutěži Zlatý středník! Ovládl kategorii Nejlepší časopis státní, veřejné a neziskové sféry.

Zlatý středník je soutěž, která od roku 2002 hodnotí firemní periodika. Přihlášená periodika procházejí tříkolovým hodnocením. V prvním kole odborní garanti jednotlivých kategorií posoudí přihlášené tituly a určí, které postoupí k dalšímu hodnocení. Ve druhém kole se sejde odborná porota, aby vytvořila užší výběr. Poslední kolo se pak věnuje detailnímu hodnocení, z nějž vzejdou vítězové jednotlivých kategorií.

Diplom Zlatý středník - 1. místo proTrojský koníDiplom Zlatý středník - 1. místo proTrojský koní

Diplom Zlatý středník - 1. místo pro časopis Trojský koník


Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní