Za jedničku do zoo a zpět do historie

Ostatní články

25. 06. 2012


Pátek 29. června 2012 ve znamení premiantů i minulosti

Petr Hrubý ukazuje jedničku z biologie, která mu byla v r. 2010 propustkou do Zoo Praha za 1 Kč. Foto (c) Vít Kahle, Zoo PrahaPetr Hrubý ukazuje jedničku z biologie, která mu byla v r. 2010 propustkou do Zoo Praha za 1 Kč. Foto (c) Vít Kahle, Zoo PrahaUžijte si s dětmi konec školního roku v Zoo Praha. Každý, kdo bude mít letos na vysvědčení jedničku z prvouky, přírodovědy, přírodopisu nebo biologie, má v pátek 29. června 2012 vstup do zoo za 1 korunu. Navíc na něj čeká historický dárek!

Ve 14 hodin totiž přestřihne herec a režisér Arnošt Goldflam slavnostně pásku Galerie minerálů a fosilií Geosvět, která navazuje na Geostezku „Stopy v čase“ u výběhu horských kopytníků. Právě v galerii Geosvět si každý jedničkář může vyzvednout jedinečný dárek z minulosti – pravý zub žraloka!


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní