Pojmenujte slůně a podpořte nový pavilon goril

Pojmenujte slůně a podpořte nový pavilon goril

 

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili hlasování o jméno slůněte a přispěli tak na výstavbu nového pavilonu goril. S velkým náskokem zvítězilo jméno RUDOLF. Praha tak má dva císaře.

 

 

Jak vybrat jméno a podpořit nový pavilon goril? (Hlasování již bylo ukončeno)

Posláním DMS

Od 1.11. do 27. 12. máte možnost zaslat příspěvek formou dárcovské SMS, a to konkrétně ve tvaru DMS ZOOPRAHA na telefonní číslo 87 777. V odpovědní SMS obdržíte unikátní kód a webový odkaz, kde můžete vybrat jméno slůněte a případně za svoji podporu získat i některou z odměn. Cena jedné DMS činí 30 Kč. Více o DMS na www.darcovskasms.cz. Hlasování bylo ukončeno 27. 12.

Návštěvou Zoo Praha a zakoupením hlasovacího lístku

Po dobu trvání akce, 1. 11. – 27. 12., bude možnost koupě hlasovacích lístků za hodnotu 20 Kč na pokladnách Zoo Praha a v jejích prodejnách. Hlasovací lístky se vyplňují na místě a vhazují do určených schránek u turniketů a v obchodech. Pokud případně chcete za svoji podporu získat i některou ze zajímavých odměn, vyplňte přání slůněti na druhé straně lístku.


Online platbou

Na stránkách darujspravne.cz je spuštěný projekt pražské zoo nazvaný Pojmenuj slůně – podpoř nový pavilon goril. Hlasujte o jméně malého slůněte po kliknutí ZDE (hlasování již bylo ukončeno) a přispějte částkou ve výši minimálně 30 Kč na nový pavilon pro gorily. Za svoji podporu můžete případně získat i některou ze zajímavých odměn od Zoo Praha.

Navrhněte originální přání a můžete získat krásné zážitkové programy a ceny Zoo Praha

Vyberte jedno ze tří jmen, pro které můžete hlasovat po kliknutí ZDE (hlasování již bylo ukončeno), přispějte částkou ve výši minimálně 30 Kč na nový pavilon pro gorily po kliknutí ZDE a navrhněte malému slůněti originální přání. Nejlepší příspěvky získají některou ze zajímavých odměn od Zoo Praha.

Podmínky naleznete ZDE.


 

Vybírat jméno slůněte lze od 1. 11. do 27. 12. Každý týden v úterý vyhlásíme vítěze nejvtipnějších a nejoriginálnějších přání pro naše nově narozené slůně.

Informace

Přímý video přenos z Údolí slonů v pražské zoo, kde se v roce 2016 narodila hned dvě slůňata. Buďte u toho s námi prostřednictvím našeho webového speciálu.

V zájmu zajištění bezpečného chovu goril, plánuje Zoo Praha postavit gorilám nový pavilon mimo zónu ohroženou povodněmi. Stavba bude vybudována na pozemcích zoologické zahrady určených k jejímu rozvoji a byla důsledně navržena tak, aby nenarušovala krajinný ráz celé lokality. Více informací zde.

Mediální partneři

PRIMA ZOOM
iDNES.cz