Pro školy

Pro školy
Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Zapojte se do soutěže ve sběru starých mobilních telefonů a tabletů, kterou pořádáme ve spolupráci se společností Remobil, z.s., a přispějte tak k záchraně goril a dalších zvířat ve střední Africe!

Foto: Archiv Zoo Praha

Vše, co potřebujete vědět o objednání vzdělávacího programu v Zoo Praha. Odpovědi na nejčastější otázky zde naleznete přehledně na jednom místě. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

„Tu velkou přednost má zoologická zahrada, že učí bez moření. Počíná zábavou a končí věděním.“
(prof. Jiří Janda, zakladatel Zoo Praha)

Zoo Praha připravila i na další školní rok nabídku oblíbených školních permanentek za mimořádně výhodných podmínek. Využijte s vaší mateřskou, základní či střední školou možnost opakovaných návštěv areálu zoologické zahrady i vzdělávacích programů pro žáky.

Foto: Václav Šilha, Zoo Praha

 Nabídka hromadného stravování pro školy.

 

Nabídka programů pro školy v areálu Zoo Praha

Online registrace ZDE.

Zoo Praha nabízí školám několik typů vzdělávacích aktivit. Na následujících stránkách máte možnost se s nabídkou seznámit a v případě zájmu si požadovaný produkt jednoduše objednat.

Vybírat můžete z prohlídky s průvodcem (prohlídka části zoo na vybrané téma), výukových programů (programy vedené lektory, jichž se žáci aktivně účastní) a doplňkových programů (pracovní listy, učitelské balíčky apod.).

 

Přihlášení ke školnímu newsletteru