Horko nám nevadí

Ostatní články

Martin Smrček  |  03. 07. 2015


Tropické letní dny na začátku prázdnin nevadí jak návštěvníkům zoo, tak zvířatům. Návštěvníci s oblibou využívají mlžítka, rozmístěná po areálu zoo, k dispozici mají i pítka a pochopitelně řadu míst, kde se mohou osvěžit chlazenými nápoji či zmrzlinou.

Kusy zmrzliny medvědy nejen ochladí, ale i zabaví. Foto: Martin Smrček, Zoo Praha Kusy zmrzliny medvědy nejen ochladí, ale i zabaví. Foto: Martin Smrček, Zoo Praha

Zvířata během dne obvykle odpočívají ve stínu, samozřejmostí je stálý dostatek tekutin. Mnohá se s chutí ochlazují v bazénech nebo si užívají pravidelné sprchování, a to dokonce i někteří ptáci.

Jedinečnou pochoutku dostávají lední medvědi – originální zmrzlinu obsahující ovoce, zeleninu a ryby. Je pro ně nejen skvělou hračkou, ale i velkou pochoutkou.


Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.

Pro letošní soutěž jsme vybrali aktuální témata, která po znovuotevření areálu Zoo Praha hodně rezonují mezi návštěvnickou veřejností – nový, atraktivní expoziční celek Darwinův kráter a slůňata, která se na jaře...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní