Den dětí s Městskou policií v Zoo Praha

Ostatní články

31. 05. 2013


Sobota 1. června 2013

Sobota 1. června bude Zoo Praha jako každoročně patřit dětem. Všechny děti do 15 let budou moci do zoo přijít pouze za 1 korunu!

Den dětí zahájíme v 11.00 vernisáží Výstavy školních obrazů v Galerii Gočár.

Jejím prostřednictvím se všichni zájemci budou moci přenést zpět do dětských let a nahlédnout romantickýma očima historických ilustrátorů do světa slonů a jejich příbuzných. Výstava byla inspirována narozením slůněte v Zoo Praha a představuje historické školní obrazy, které ve svých sbírkách schraňuje Pedagogické muzeum Jana Amose Komenského.

V průběhu vernisáže také vyhlásíme letní výtvarnou soutěž s firmou KOH-I-NOOR.

Vernisáž doplní vystoupení dětského folklorního sboru Vonička.

Den dětí s námi oslaví i strážníci Městské policie hl. m. Prahy, kteří si pro děti připravili množství zábavných aktivit. Ve spodní části zoo si budete po celý den moci mimo jiné vyzkoušet dětskou dopravní školičku, bungee running nebo šlapací autokolo s alkobrýlemi.

Ve 14.30 pak v Divadélku Archa nedaleko Dětské zoo proběhne vystoupení se zvířaty, která předvedou, co se naučila.

Děti do 15 let mají v sobotu vstup za 1 korunu! Foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha

 


Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní