Den dětí s Městskou policií v Zoo Praha

Ostatní články

31. 05. 2013


Sobota 1. června 2013

Sobota 1. června bude Zoo Praha jako každoročně patřit dětem. Všechny děti do 15 let budou moci do zoo přijít pouze za 1 korunu!

Den dětí zahájíme v 11.00 vernisáží Výstavy školních obrazů v Galerii Gočár.

Jejím prostřednictvím se všichni zájemci budou moci přenést zpět do dětských let a nahlédnout romantickýma očima historických ilustrátorů do světa slonů a jejich příbuzných. Výstava byla inspirována narozením slůněte v Zoo Praha a představuje historické školní obrazy, které ve svých sbírkách schraňuje Pedagogické muzeum Jana Amose Komenského.

V průběhu vernisáže také vyhlásíme letní výtvarnou soutěž s firmou KOH-I-NOOR.

Vernisáž doplní vystoupení dětského folklorního sboru Vonička.

Den dětí s námi oslaví i strážníci Městské policie hl. m. Prahy, kteří si pro děti připravili množství zábavných aktivit. Ve spodní části zoo si budete po celý den moci mimo jiné vyzkoušet dětskou dopravní školičku, bungee running nebo šlapací autokolo s alkobrýlemi.

Ve 14.30 pak v Divadélku Archa nedaleko Dětské zoo proběhne vystoupení se zvířaty, která předvedou, co se naučila.

Děti do 15 let mají v sobotu vstup za 1 korunu! Foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha

 


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní