Trojský koník - Údolí slonů

Ostatní články

02. 04. 2013


V prodeji!

Časopis Trojský koník - Údolí slonů 1/2013V březnu vyšlo první číslo časopisu Trojský koník r. 2013, v nákladu 5000 ks, o 36 stránkách, opět s dárkem uvnitř! Na bonusovém DVD Slony pro Prahu.

Časopis stojí 99,- Kč a lze ho zakoupit přímo v obchodech se suvenýry v areálu zoo nebo si jej objednat na dobírku na dobirky@zoopraha.cz.

Trojský koník 4x ročně!
V tomto roce dochází ke změně vzhledu i periodicity našeho časopisu. Bude vycházet čtyřikrát ročně – 30. března, 30. června, 28. září a 2. prosince. Každé číslo bude zaměřené na nejžhavější téma z dění v zoo a najdete v něm také 4 strany dětské přílohy a zajímavý bonus. Časopis lze nadále zakoupit přímo v zoo, roční předplatné objednávejte na pr@zoopraha.cz nebo na 293 112 230.
dobirky@zoopraha.cz

Z obsahu:
Slovo ředitele zoo: Údolí slonů a první slůně
Co nového u zvířat: Sloní slečna, Dárek pod stromeček, Komplikovaný porod, narodil se orangutan, Jubilejní mládě
Kaleidoskop událostí
Události sezony: Sloni v novém, Údolí slonů, Pražští sloni, Začátky v novém, Mahuti v Evropě, Denní režim, Slon – obří pacient
Pomáhejte jim přežít: Sono pro slony, Pomoc pro gaviály, Suvenýry pomáhají, Toulavý autobus
Pomáhají nám: Richardi 2012, Mecenáš
Novinky ze zákulisí: Zakázanka už není zakázaná, Amazonie
Kampaně a projekty: Jak jste pomáhali…, Nejkrásnější mláďata
Z archivů: Poválečný ředitel
Dětem
Příloha: DVD – Sloni pro Prahu

 

 

 

 

 

  


Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...

Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní