Den otců

Ostatní články

04. 08. 2011


Fotoreportáž z 2. srpna 2011

Odměnou za vítězství v klání "adoptivních" tatínků "Otcem na 30 minut. Zn. Aktivně" byla možnost pokřtít mladou samičku kakadu bílého. Pan Tomáš Ciryn porazil ostatních sedm soutěžících ve všech disciplínách a krom radosti z věcných cen od Zoo Praha a Velkopopvického Kozla s chutí vybral pro mladou papouščí dámu jméno Bunny.

Zkrátka nevyšly ani soutěžící děti - všechny získaly dárkové tašky od Zoo Praha a nakladatelství Egmont.

Den otců


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní