Den otců

Ostatní články

04. 08. 2011


Fotoreportáž z 2. srpna 2011

Odměnou za vítězství v klání "adoptivních" tatínků "Otcem na 30 minut. Zn. Aktivně" byla možnost pokřtít mladou samičku kakadu bílého. Pan Tomáš Ciryn porazil ostatních sedm soutěžících ve všech disciplínách a krom radosti z věcných cen od Zoo Praha a Velkopopvického Kozla s chutí vybral pro mladou papouščí dámu jméno Bunny.

Zkrátka nevyšly ani soutěžící děti - všechny získaly dárkové tašky od Zoo Praha a nakladatelství Egmont.

Den otců


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní