Den šelem – Mayday I.

Ostatní články

28. 04. 2010


Sobota 1. května 2010

V sobotu 1. května představí děti ze spřátelených škol své projekty ke kampani EAZA „Nechme šelmy a dravce žít“. Jejich prostřednictvím se můžete v areálu zoo seznámit s evropskými masožravci, porovnat svou rychlost s vlkem nebo se naučit rozpoznávat dravce podle siluet. Zakoupením originálních vlastnoručně vyrobených suvenýrů přispějete přímo na konto kampaně!

Na šesti stanovištích po celé zoo se na vás budou od 11.00 do 16.00 těšit žáci těchto škol:

ZŠ Generála Klapálka, Kralupy nad Vltavou
ZŠ Emy Destinnové, Praha 6
ZŠ Emy Destinnové, Praha 6
Zookroužek při ZŠ Kladská, Praha 2
Základní škola TGM, Praha 7
ZŠ 28. října, Neratovice

Den šelem – May Day I.


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní