Cestovatelská setkání - Tanzanie

Ostatní články

08. 03. 2012


Úterý 13. března 2012

Zoo Praha ve spolupráci s CK Livingstone připravila již 8. ročník Cestovatelských setkání v Zoo Praha. Vypravte se s námi každý týden na jinou destinaci! Poznejte úžasné krajiny zemí od Afriky, přes Asii až po Jižní Ameriku.

Přednáška začíná od 18 hodin ve Vzdělávacím centru Zoo Praha. Pokladna se otevírá 15 minut před začátkem přednášky. Vstupné je 20 Kč.

Foto (c) Přemysl RabasFoto (c) Přemysl Rabas13. 3. Tanzanie – Přemysl Rabas (zoolog)

Nejen proslavený park Serengeti a kráter Ngoro ngoro se stády zvířat, ale také méně známé parky v centru země mohou přinést nevšední zážitky svým unikátním společenstvím zvířat. Některé druhy nemůžete potkat nikde jinde než zde. Navíc se v národním parku Mkomazi začali rozmnožovat čeští černí nosorožci.

 

Přehled všech přednášek najdete zde.

Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.

Pro letošní soutěž jsme vybrali aktuální témata, která po znovuotevření areálu Zoo Praha hodně rezonují mezi návštěvnickou veřejností – nový, atraktivní expoziční celek Darwinův kráter a slůňata, která se na jaře...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní