Suvenýry

Služby návštěvníkům


Odneste si ze zoo nejen zážitek, ale také suvenýr, který Vám návštěvu připomene. Inspirovat se můžete třeba na e-shopu Zoo Praha.

Suvenýry Dja v novém pavilonu goril. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha Suvenýry Dja v novém pavilonu goril. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Odneste si ze zoo nejen zážitek, ale také suvenýr, který Vám návštěvu připomene. Inspirovat se můžete třeba na e-shopu Zoo Praha.

Suvenýry Zoo Praha k dostání také v našem internetovém obchodě po kliknutí ZDE.

 

Za běžného režimu mají téměř všechny obchůdky se suvenýry otevřeno shodně s otevírací dobou zoologické zahrady. Mimo sezonu otevírají o hodinu později. V červnu, červenci a srpnu mají suvenýry otevřeno do 19.00, vyjma suvenýrů U Lemurů, které v červenci a srpnu zavírají až ve 20.00 hodin. 

Suvenýry Dja

Nachází se u východu z Rezervace Dja (z nového pavilonu goril). Obchod se specializuje na prodej zboží s africkou tematikou a vyzdoben je uměleckými artefakty dovezenými z Kamerunu. 
U Lemurů

Nachází se v objektu Vzdělávacího centra poblíž hlavního vchodu.

U Želv

Nachází se ve spodní části zahrady u zastávky lanové dráhy. Specializovaný obchod zaměřený na prodej oblečení a doplňků Zoo Praha a značky BUSHMAN.

U Tapíra

Nachází se u jižního vchodu.

U Slonů

Nachází se u Údolí slonů.

Suvenýry Gaston

Nachází se ve spodní části zahrady u zastávky lanové dráhy.

Pavilon plyšáků

Nachází se ve spodní části zahrady, u východu pod restaurací Oceán.

Suvenýry Obora

Obchod se suvenýry se nachází v horní části zoo.

Suvenýry – knihy Obchod se nachází v dolní části zahrady, v bezprostřední blízkosti Dětské zoo. V prodejně naleznete bohatý výběr knih pro děti a dospělé. Sortiment je doplněn drobnými suvenýry Zoo Praha.
Galerie Gočárovy domy V jednom z unikátních domů je umístěna výstavní galerie. Nachází se zde i prodejní prostory, kde můžete vybírat z široké nabídky suvenýrů Zoo Praha.
Stánky Pomáháme jim přežít Naleznete je u Pavilonu goril (obchod „Pomáháme gorilám“) a u výběhu koní Převalského (sezonní plachtový stánek). V těchto stáncích naleznete sortiment suvenýrů, jejichž nákupem můžete přímo podpořit programy ochrany přírody. V nabídce jsou trička v dětských i dospělých velikostech, omalovánky, samolepky, hrnky a další suvenýry. S podporou programů můžete začít i v e-shopu po kliknutí ZDE.
Stánek se sloním trusem Kbelíky se sloním trusem nabízí stánek umístěný u obchůdku se suvenýry Pavilon plyšáků (tel.: 296 112 131). Ten se nachází u východu ze zoo pod restaurací Oceán. Prodej sloního trusu dále probíhá ve stánku U Tapíra nedaleko jižního vchodu.
Galerie minerálů a fosílií V poslední školní den roku 2012 jsme otevřeli prodejní galerii plnou artefaktů z dob dávno minulých. Galerie vyrostla mezi výběhy horských kopytníků a geostezkou a ukrývá skutečné poklady z minulosti. Hned vedle galerie se mohou malí paleontologové pokusit z písku vyhrabat zkameněliny.

 Platby platební kartou a mobilním telefonem (služba Google Pay či nově Apple Pay) jsou přijímány ve všech obchodech.

 


Přihlášení k newsletteru