Vyberte jméno pro mládě hrocha oboživelného

Ostatní články

Zoo Praha  |  18. 04. 2016


Slávek s Maruškou, populární pár hrochů obojživelných, přivedl na svět 28. ledna své třetí mládě. A vy můžete nyní rozhodnout o tom, jaké jméno dostane. Bude to Fanda, Vincent, Kurt, Přemek, Hugo nebo máte lepší návrh? Své hlasy můžete posílat do ankety. Pro ty, kterým nepřijde žádná z nabízených možností ideální, je připraven formulář, kde mohou navrhnout své vlastní jméno. Hlasujte či navrhujte na internetových stránkách Blesk.cz po kliknutí ZDE.

Vyberte jméno pro mládě hrocha obojživelného. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha Vyberte jméno pro mládě hrocha obojživelného. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Přijďte v sobotu 23. dubna k Pavilonu hrochů osobně zjistit, jakému jménu se nakonec dostalo největší přízně od hlasujících.


Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.

Pro letošní soutěž jsme vybrali aktuální témata, která po znovuotevření areálu Zoo Praha hodně rezonují mezi návštěvnickou veřejností – nový, atraktivní expoziční celek Darwinův kráter a slůňata, která se na jaře...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní