Přivítali jsme letošního miliontého návštěvníka

Ostatní články

Jana Ondrejechová  |  10. 09. 2015


Ve čtvrtek 10. září jsme v pražské zoo přivítali letošního miliontého návštěvníka. Jubilejním návštěvníkem se stal Martin Zeman se svou rodinou. Vedle řady hodnotných dárků od našich partnerů získali Zemanovi také roční rodinnou vstupenku do Zoo Praha.

Letošním miliontým návštěvníkem Zoo Praha se stal pan Martin Zeman se svou rodinou. Z množství dárků měli všichni velikou radost. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha Letošním miliontým návštěvníkem Zoo Praha se stal pan Martin Zeman se svou rodinou. Z množství dárků měli všichni velikou radost. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Martin Zeman s manželkou Katkou Zemanovou a dcerou Verunkou pochází z Roztok u Prahy a do pražské zoo chodí často. Roční vstupenka jim tak udělala velkou radost. Kromě dárků od pražské zoo si Zemanovi domů odvezli také hodnotné dary od hlavních a mediálních partnerů Zoo Praha, kterými jsou Kofola, Mondelez, Mercedes, Bidvest, Mafra, euroAWK, Komerční banka a TV Prima, za kterou přišel dárkovou tašku osobně předat mediální zástupce Filip Budák.


Od 1. do 30. června 2020 je v platnosti vstup příslušníků Integrovaného záchranného systému a pracovníků ve zdravotnictví za 1 Kč. Zoo Praha jim tak chce poděkovat za nasazení, s nímž v první linii čelili epidemii koronaviru.

Od pondělí 25. května jsou znovu otevřeny vnitřní expozice, pavilony, restaurace, hřiště a pokladny. I nadále jsou v platnosti některé omezující podmínky, které se týkají zejména denního počtu návštěvníků, nošení roušek a...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní