Unie českých a slovenských zoo má nového prezidenta

Ostatní články

Jana Jirátová  |  18. 06. 2014


Valná hromada Unie českých a slovenských zoologických zahrad (UCSZOO) zvolila ve středu 18. června prezidentem této profesní organizace Miroslava Bobka, ředitele Zoo Praha.

www.zoo.cz www.zoo.cz

Viceprezidentem se stala Miloslava Šavelová (Zoo Bratislava), členy Rady UCSZOO Radomír Habáň (Zoo Olomouc), Roman Horský (Zoo Zlín) a Erich Kočner (Zoo Košice).

UCSZOO je profesní organizací, která zastupuje patnáct českých a čtyři slovenské zoologické zahrady. Cílem její činnosti je napomáhat uplatňování poslání zoo a jejich celkovému rozvoji, zvláště podporou vzájemné spolupráce, realizací odborných setkání chovatelů a zoologů a zpřístupňováním zahraničních zkušeností a mezinárodních kontaktů.


Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní