Unie českých a slovenských zoo má nového prezidenta

Ostatní články

Jana Jirátová  |  18. 06. 2014


Valná hromada Unie českých a slovenských zoologických zahrad (UCSZOO) zvolila ve středu 18. června prezidentem této profesní organizace Miroslava Bobka, ředitele Zoo Praha.

www.zoo.cz www.zoo.cz

Viceprezidentem se stala Miloslava Šavelová (Zoo Bratislava), členy Rady UCSZOO Radomír Habáň (Zoo Olomouc), Roman Horský (Zoo Zlín) a Erich Kočner (Zoo Košice).

UCSZOO je profesní organizací, která zastupuje patnáct českých a čtyři slovenské zoologické zahrady. Cílem její činnosti je napomáhat uplatňování poslání zoo a jejich celkovému rozvoji, zvláště podporou vzájemné spolupráce, realizací odborných setkání chovatelů a zoologů a zpřístupňováním zahraničních zkušeností a mezinárodních kontaktů.


Od pondělí 25. května jsou znovu otevřeny vnitřní expozice, pavilony, restaurace, hřiště a pokladny. I nadále jsou v platnosti některé omezující podmínky, které se týkají zejména nošení roušek a dodržování rozestupů.

Vstupenka na lepší časy je jednou z forem podpory Zoo Praha v době koronavirové.

Přední místa v prvním průběžném žebříčku držitelů Vstupenky na lepší časy prozatím obsadily nákupy za 5 000 Kč – deseti vstupenek za 500 Kč najednou, pěti za tisíc Kč a jedné v...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní