Trojský koník – Návštěva u malých šelem

Ostatní články

Michal Šťastný  |  01. 04. 2014


S novým Trojským koníkem se vypravíme za unikátními vydrami hladkosrstými, chundelatými binturongy, hbitými promykami i dalšími malými šelmami.

Binturong, foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha Binturong, foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha

Nezapomeneme ani na nejnovější přírůstky pražské zoo – nahlédněte pod pokličku odchovu levhartů mandžuských, seznamte se s vzácným bažantem Salvadoriovým, roztomilými klokany horskými nebo kombami jižními. Čeká vás výprava do království písku terária Kattakum, za českými plazy i do Kamerunu nejen za gorilami.

Příznivce našich projektů na záchranu druhů potěší brožurka Pomáháme jim přežít, nejen pro nejmenší jsme připravili vystřihovánku s našimi velkými želvami.

A to zdaleka není všechno – nový Trojský koník by neměl chybět v knihovničce žádného milovníka pražské zoo. Koupit ho můžete v našem e-shopu, formou celoročního předplatného také ZDE a samozřejmostí je i prodej v obchůdcích v areálu Zoo Praha!

Soutěžit o předplatné Trojského koníka můžete také na Rádiu Junior. Tam si můžete poslechnout i řadu informací o malých šelmách.


Zoo Praha bude od čtvrtka 3. prosince 2020 znovu zpřístupněna veřejnosti v omezeném režimu. Po celý prosinec bude otevřeno od 9.00 do 16.00, a to včetně Štědrého dne.

Podle čl. II., odst. 5 Usnesení vlády č. 1262 z 30. listopadu 2020 se návštěvy a prohlídky zoologických a botanických zahrad omezují tak, že „může být využito nejvýše 25 % kapacity z maximálního možného počtu návštěvníků...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní