Trojský koník – Návštěva u malých šelem

Ostatní články

Michal Šťastný  |  01. 04. 2014


S novým Trojským koníkem se vypravíme za unikátními vydrami hladkosrstými, chundelatými binturongy, hbitými promykami i dalšími malými šelmami.

Binturong, foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha Binturong, foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha

Nezapomeneme ani na nejnovější přírůstky pražské zoo – nahlédněte pod pokličku odchovu levhartů mandžuských, seznamte se s vzácným bažantem Salvadoriovým, roztomilými klokany horskými nebo kombami jižními. Čeká vás výprava do království písku terária Kattakum, za českými plazy i do Kamerunu nejen za gorilami.

Příznivce našich projektů na záchranu druhů potěší brožurka Pomáháme jim přežít, nejen pro nejmenší jsme připravili vystřihovánku s našimi velkými želvami.

A to zdaleka není všechno – nový Trojský koník by neměl chybět v knihovničce žádného milovníka pražské zoo. Koupit ho můžete v našem e-shopu, formou celoročního předplatného také ZDE a samozřejmostí je i prodej v obchůdcích v areálu Zoo Praha!

Soutěžit o předplatné Trojského koníka můžete také na Rádiu Junior. Tam si můžete poslechnout i řadu informací o malých šelmách.


Běh pro Zoo Praha pořádá 18. 4. 2020 Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy a studentský spolek Drosophila. Běžeckým odpolednem bude opět provázet moderátorka Markéta Ježková. Celý výtěžek akce bude věnován na projekt Zoo Praha...

Symbolem nynějších požárů v Austrálii se stali koalové. Na tomto snímku mládě, sameček Micky, který byl přijat do ošetřování v Healesville Sanctuary ve státě Victoria. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Díky veřejnosti se na pomoc australské fauně během jednoho měsíce podařilo na sbírkovém kontě Zoo Praha shromáždit už 20 milionů korun! Nyní vám nabízíme fotogalerii ze státu Victoria, kam směřuje první část finanční pomoci...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní