Pro slepičí kvoč

Ostatní články

Michal Šťastný  |  25. 03. 2014


Taky se často ptáte proč? Pořad Rádia Junior zná odpovědi na vaše všetečné otázky ze světa zvířat!

Pro slepičí kvoč se věnuje i tučňákům Pro slepičí kvoč se věnuje i tučňákům

Proč se hroši tak často koupou? A proč koně střihají ušima? Otázky dětí nám často vrtají hlavou i v dospělosti... A pokud ne, vždycky se může hodit znát na ně odpověď - vždyť zeptat se nás mohou vlastní ratolesti, vnoučata či žáci a žáčci.

Pořad Pro slepičí kvoč, jehož častými respondenty jsou zoologové z pražské zoo, znamená úsměvnou pomoc pro rodiče, kteří si s odpověďmi lámou hlavu, i pro děti, které se rády ptají. A možná vás mnohé odpovědi překvapí!

Vypravte se na vlnách Rádia Junior do světa zajímavostí ze života zvířat! 

 


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní