Objevte naše úžasné pavilony

Ostatní články

Zoo Praha  |  04. 02. 2014


Letošní zimní kampaň představuje našich deset mimořádných pavilonů. Pomáhá lidem uvědomit si, že v pražské zoo je co obdivovat i přes zimu a ve špatném počasí. Pavilony představují přírodu v celé její bohatosti od pouští přes skalistá pobřeží až do lesů a pralesů. V pohodlí a suchu se můžete vypravit do mořských hlubin i na vrcholky hor.

Divočina v Praze - navštivte Pavilon šelem nebo jiný z našich deseti pavilonů Divočina v Praze - navštivte Pavilon šelem nebo jiný z našich deseti pavilonů

Prostředí, které daný pavilon přibližuje, dokresluje v kampani iluzorní malba ztrácející se v pozadí za stěžejním motivem ikonického zvířete.

Pokud byste chtěli projít všech deset pavilonů a objevit každého z jejich pozoruhodných obyvatel, stěží to stihnete za jeden den. Nezávisle na počasí můžete pozorovat stovky živočišných druhů a ohřát se v Indonéské džungli či Africkém domě.

Rozmanitost pražských pavilonů představují také slogany, které billboardy a citylighty doplňují: DŽUNGLE V PRAZE, POUŠŤ V PRAZE, DIVOČINA V PRAZE a podobně.

Ve venkovní reklamě se postupně objeví osm motivů, kde propagujeme pavilony: Indonéská džungle, Africký dům, Čambal, Sečuán, Pavilon šelem a plazů, Pavilon goril, Afrika zblízka a Pavilon tučňáků.

Navštivte naše pavilony virtuálně!

 

Zimní marketingová kampaň


Zoo Praha bude od čtvrtka 3. prosince 2020 znovu zpřístupněna veřejnosti v omezeném režimu. Po celý prosinec bude otevřeno od 9.00 do 16.00, a to včetně Štědrého dne.

Podle čl. II., odst. 5 Usnesení vlády č. 1262 z 30. listopadu 2020 se návštěvy a prohlídky zoologických a botanických zahrad omezují tak, že „může být využito nejvýše 25 % kapacity z maximálního možného počtu návštěvníků...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní