Objevte naše úžasné pavilony

Ostatní články

Zoo Praha  |  04. 02. 2014


Letošní zimní kampaň představuje našich deset mimořádných pavilonů. Pomáhá lidem uvědomit si, že v pražské zoo je co obdivovat i přes zimu a ve špatném počasí. Pavilony představují přírodu v celé její bohatosti od pouští přes skalistá pobřeží až do lesů a pralesů. V pohodlí a suchu se můžete vypravit do mořských hlubin i na vrcholky hor.

Divočina v Praze - navštivte Pavilon šelem nebo jiný z našich deseti pavilonů Divočina v Praze - navštivte Pavilon šelem nebo jiný z našich deseti pavilonů

Prostředí, které daný pavilon přibližuje, dokresluje v kampani iluzorní malba ztrácející se v pozadí za stěžejním motivem ikonického zvířete.

Pokud byste chtěli projít všech deset pavilonů a objevit každého z jejich pozoruhodných obyvatel, stěží to stihnete za jeden den. Nezávisle na počasí můžete pozorovat stovky živočišných druhů a ohřát se v Indonéské džungli či Africkém domě.

Rozmanitost pražských pavilonů představují také slogany, které billboardy a citylighty doplňují: DŽUNGLE V PRAZE, POUŠŤ V PRAZE, DIVOČINA V PRAZE a podobně.

Ve venkovní reklamě se postupně objeví osm motivů, kde propagujeme pavilony: Indonéská džungle, Africký dům, Čambal, Sečuán, Pavilon šelem a plazů, Pavilon goril, Afrika zblízka a Pavilon tučňáků.

Navštivte naše pavilony virtuálně!

 

Zimní marketingová kampaň


Symbolem nynějších požárů v Austrálii se stali koalové. Na tomto snímku mládě, sameček Micky, který byl přijat do ošetřování v Healesville Sanctuary ve státě Victoria. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Díky veřejnosti se na pomoc australské fauně během jednoho měsíce podařilo na sbírkovém kontě Zoo Praha shromáždit už 20 milionů korun! Nyní vám nabízíme fotogalerii ze státu Victoria, kam směřuje první část finanční pomoci...

Dnes, v úterý 11. února, je zoo opět otevřena. Těšíme se na vaši návštěvu!
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní