Benefiční koncerty v Zoo Praha

Ostatní články

Zoo Praha  |  25. 08. 2013


Gipsy.cz - sobota 24. 8. od 17.00

Gipsy.cz Gipsy.cz

Za 9 let působení se stali Gipsy.cz jedním z nejznámějších českých hudebních reprezentantů ve světě, stáli již na prestižních festivalových pódiích i v klubech v 36 zemích celého světa od Glastonbury po Ljubljanu, od Lisabonu přes Kijev až po Soul nebo Austrálii.

Nejúspěšnější album kapely, Reprezent, se umístilo v prestižní evropské hitparádě World Music Charts Europe na 3.místě. Gipsy.cz se tak stali vůbec první českou skupinou, která se probojovala v této hitparádě tak vysoko. Formace je zároveň vůbec první českou skupinou, která vystupovala na největším světovém festivalu Glastonbury.

Gipsy.cz vyniká svým energickým koncertním projevem, nadsázkou a humorem, ale také hlubším pohledem na společenská témata.

Benefiční koncertyObnovu Zoo Praha po povodni a výstavbu nového pavilonu goril podpoří letní série benefičních koncertů na louce u Afrického domu v horní části zoologické zahrady.

Cena vstupenky je 100 korun, celá částka jde na povodňové konto Zoo Praha 3070207/0100. Vstupenky jsou v prodeji v Informačním centru u hlavního vchodu i na místě konání.

Všichni dobrovolníci, kteří Zoo Praha pomáhali a pomáhají s odstraňováním povodňových škod, mají vstup na koncerty zdarma.

Koncerty jsou organizovány formou open air produkce, hudební vystoupení je možné sledovat vestoje, či na přinesených dekách a podobně. Koncerty budou trvat zhruba 1,5 hodiny.

V prostoru amfiteátru budou k dispozici placené nápoje i občerstvení. Samozřejmostí je možnost využití mobilních toalet.

Parkovat je možné u Severního vchodu do zoo, odkud povede navigace k hledišti. Na místo konání lze dorazit také autobusovými linkami 112 a 236 (zastávky Zoologická zahrada, nebo Botanická zahrada Troja). K zoologické zahradě pravidelně vyjíždí i parníky Pražské paroplavební společnosti.

Z Rašínova nábřeží vyplouvají parníky v daných dnech v 9.00, 12.00 a 15.30. Jedna jízda stojí 160 pro dospělé a 90 korun pro děti. Cesta trvá 75 minut. Kratší lodní trasa z nástupiště Na Františku pak vyjde dospělého na 120, dítě na 70 korun. Lodě odtud vyjíždí v daných dnech vždy v 9.00, 10.00 a 17.00 hodin, plavba trvá 55 minut. Více informací na www.paroplavba.cz


Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní