Nový Trojský koník!

Ostatní články

03. 07. 2013


K dostání v obchůdcích nebo na dobírku

Gaviál indický. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha Gaviál indický. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Nové číslo časopisu Trojský koník je už k dostání! Těšit se můžete na zajímavé povídání o významných mláďatech, novinky z našich projektů in-situ nebo rozhovor s kurátorem primátů Vítem Lukášem.

S Trojským koníkem budete moci také do zákulisí nového Pavilonu hrochů a zblízka se podívat na jeho těžkotonážní obyvatele i život hrochů v divočině.Trojský koník se věnuje také tématu nedávné povodně.

Samozřejmostí je také dárek pro nejmenší, tentokrát budete moci skládat lodičky s logem Zoo Praha a jako bonus jsme přidali 3D samolepky našich nejoblíbenějších nováčků, slonice Sity, gorilího samce Nurua a orangutana Diri.

Časopis je za 99 korun k dostání v obchodech přímo v areálu. Pořídit si jej můžete i na dobírku za 121 korun na adrese dobirky@zoopraha.cz. Celoroční předplatné (4 čísla) pak za 400 korun objednávejte na pr@zoopraha.cz.


Jedním z významných in-situ projektů Zoo Praha je reintrodukce supů mrchožravých na Balkán. Projekt zaměřený na zvýšení volně žijící populace tohoto ohroženého (na Balkáně dokonce kriticky) druhu probíhá ve spolupráci BSPB (BirdLife Bulgaria), ochranářské organizace Green Balkans, VCF (Vulture Conservation Foundation) a Evropské asociace zoologických zahrad a akvárií (EAZA). Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

S cílem přispět k lepšímu informování veřejnosti o ohrožených druzích a jejich ochraně je letošní ročník soutěže Czech Nature Photo rozšířen o novou kategorii, kterou zaštiťuje Zoo Praha. Stejně jako u ostatních kategorií...

Zoo Praha se zapojila do unikátní kampaně Ukradená divočina! Fotografie v areálu zoo upozorňují mj. na otravy dravců karbofuranem nebo na suvenýry ze zvířat i zabíjení tygrů pro tradiční asijskou medicínu.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní