Nový Trojský koník!

Ostatní články

03. 07. 2013


K dostání v obchůdcích nebo na dobírku

Gaviál indický. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha Gaviál indický. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Nové číslo časopisu Trojský koník je už k dostání! Těšit se můžete na zajímavé povídání o významných mláďatech, novinky z našich projektů in-situ nebo rozhovor s kurátorem primátů Vítem Lukášem.

S Trojským koníkem budete moci také do zákulisí nového Pavilonu hrochů a zblízka se podívat na jeho těžkotonážní obyvatele i život hrochů v divočině.Trojský koník se věnuje také tématu nedávné povodně.

Samozřejmostí je také dárek pro nejmenší, tentokrát budete moci skládat lodičky s logem Zoo Praha a jako bonus jsme přidali 3D samolepky našich nejoblíbenějších nováčků, slonice Sity, gorilího samce Nurua a orangutana Diri.

Časopis je za 99 korun k dostání v obchodech přímo v areálu. Pořídit si jej můžete i na dobírku za 121 korun na adrese dobirky@zoopraha.cz. Celoroční předplatné (4 čísla) pak za 400 korun objednávejte na pr@zoopraha.cz.


Sup mrchožravý je na Červeném seznamu IUCN od roku 2007 veden v kategorii „ohrožený“ (na Balkáně dokonce kriticky). Letošní mládě, které bylo transportováno do Bulharska, je potomkem samce Chárona a samice Fatimy – rodičovský pár mohou návštěvníci vidět ve Velké voliéře dravců v dolní části Zoo Praha. Foto: Tereza Mrhálková, Zoo Praha.

Zoo Praha dopravila do Bulharska další mládě supa mrchožravého, které přispěje k navýšení místní populace tohoto ohroženého druhu. Minulý týden byl mladý sup umístěn do pečlivě vybraného hnízda volně žijícího...

Chcete se vyhnout frontám před pokladnami? Doporučujeme elektronickou vstupenku. Má platnost šest měsíců od zakoupení a pořídíte si ji rychle a pohodlně úplně odkudkoli. 
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní