Zájezd do zahraničních zoologických zahrad

Ostatní články

27. 06. 2013


Září 2013

Máte rádi zoologické zahrady a cestování? Vyrazte na zájezd do těch nejzajímavějších zoo Polska, Maďarska a Rakouska!

Zájezd se koná v termínu 17. až 25. září. V plánu je návštěva zoologických zahrad Opole, Wroclaw, Poznaň (stará i nová), Varšava, Krakov, Nyíregyháza, Budapešť, Györ a Vídeň.

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem, ubytování včetně snídaní v hotelech ve dvoulůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Cena zájezdu je 12.400,- Kč. Bližší informace a přihlášky u J. Kotka na kotek@zoopraha.cz


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní