SŠ a VOŠ MICHAEL pro Zoo Praha

Ostatní články

21. 06. 2013


Mladí umělci pomáhají

Pomoci zaplavené Zoo Praha se rozhodli také mladí umělci ze SŠ a VOŠ umělecké a reklamní tvorby MICHAEL.

Studenti, kteří v Zoo Praha absolvovali povinnou praxi, se rozhodli nabídnout své fotografie k prodeji. Výtěžek akce později poukážou na povodňové konto 3070207/0100.

Fotografie ve velikosti 30 x 42 cm jsou v prodeji za minimální cenu 500 Kč. Po odečtení nutných nákladů na tisk obdrží zoologická zahrada na povodňové konto minimálně 400 Kč z prodaného kusu.

Více informací získáte kliknutím na fotografii:

 


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní