SŠ a VOŠ MICHAEL pro Zoo Praha

Ostatní články

21. 06. 2013


Mladí umělci pomáhají

Pomoci zaplavené Zoo Praha se rozhodli také mladí umělci ze SŠ a VOŠ umělecké a reklamní tvorby MICHAEL.

Studenti, kteří v Zoo Praha absolvovali povinnou praxi, se rozhodli nabídnout své fotografie k prodeji. Výtěžek akce později poukážou na povodňové konto 3070207/0100.

Fotografie ve velikosti 30 x 42 cm jsou v prodeji za minimální cenu 500 Kč. Po odečtení nutných nákladů na tisk obdrží zoologická zahrada na povodňové konto minimálně 400 Kč z prodaného kusu.

Více informací získáte kliknutím na fotografii:

 


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní