Praha 3 věnovala zoo 3 miliony

Ostatní články

21. 06. 2013


Čtvrtek 20. června 2013

Zastupitelstvo třetí městské části schválilo finanční dar ve výši tří milionů korun Zoo Praha. Peníze z fondu obnovy a rozvoje budou využity na výstavbu nového pavilonu pro gorily v horní části zoo.

„Městská část Praha 3 byla již v minulosti v případech přírodních katastrof a povodní jednou z prvních, která postižené oblasti podporovala formou darů. Rozhodli jsme se proto i letos pro co nejrychlejší pomoc. Peníze pošleme trojské zoo, která byla v Praze jednou z oblastí s největšími škodami,“ vysvětluje starostka Prahy 3 Vladislava Hujová.

Darovací šek předala paní starostka řediteli Zoo Praha 21. června 2013 při příležitosti vypuštění gorilí rodiny z povodňové věže zpět do expozice.

 

Foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha


Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.

Pro letošní soutěž jsme vybrali aktuální témata, která po znovuotevření areálu Zoo Praha hodně rezonují mezi návštěvnickou veřejností – nový, atraktivní expoziční celek Darwinův kráter a slůňata, která se na jaře...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní