Zoo Praha se otevře veřejnosti

Ostatní články

04. 06. 2013


5. června 2013

Povodeň nás nezlomí: Zoo Praha bude již 5. června opět otevřena pro návštěvníky, byť přístupná bude pouze její horní část. Čas podpořit nás návštěvou však teprve přijde; nyní je třeba respektovat, že naše město prochází těžkou zkouškou a situaci v Troji ani jinde ještě víc nezkomplikovat. V žádném případě k nám, prosíme, zatím nejezděte autem.

Kudy do zoo

Aktuálně se do Zoo Praha dostanete nejlépe městskou dopravou:
 
Na stanici Vltavská (bus X-C, tram 1, 12, 25, náhradní 34 ze Starého Hloubětína)
Vltavská − Nádraží Holešovice (tram 34 směr Ortenovo nám.)
Nádraží Holešovice – Zoologická zahrada (Bus 112 -- směrem do zoo objíždí sjezd do Troje přes Vychovatelnu, poté se vrátí na Pelc-Tyrolku a pokračuje po své trase)
směrem z Bohnic jezdí 2x za hodinu bus 236
 
Prosíme, využijte MHD. Pokud byste se rozhodli jet autem:
Příjezd do zoo je možný směrem od Bohnic, auto si můžete nechat na Severním parkovišti a poté dojít k hlavnímu vchodu pěšky.

Fotografující a soupeření chtivé veřejnosti letos předkládáme nový model fotosoutěže, který je rozdělen do tří hlavních kategorií a následně do dalších tematických rubrik. Chtěli bychom tím akci zatraktivnit a obohatit o...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní