Mládě orangutana sumaterského už má jméno!

Ostatní články

28. 05. 2013


Reportáž z neděle 26. května 2013

Diri, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo PrahaDiri, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo PrahaZdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř pokřtili v neděli 26. 5. v Zoo Praha mládě orangutana sumaterského jménem Diri. Jméno znamená v indonéském jazyce "já" nebo "sám" a kmotři se pro ně rozhodli po poradě s chovateli.

Za Diri a ostatními orangutany se slavní kmotři vydali přímo do Indonéské džungle. Během křtin zazpívali pánové Svěrák a Uhlíř také několik oblíbených písní a během autogramiády rozdali velkým i malým příznivcům desítky podpisů.

Video ke shlédnutí ZDE.

Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř pokřtili mládě orangutana, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo PrahaZdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř pokřtili mládě orangutana, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo Praha

Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř pokřtili mládě orangutana, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo Praha


Od pondělí 25. května jsou znovu otevřeny vnitřní expozice, pavilony, restaurace, hřiště a pokladny. I nadále jsou v platnosti některé omezující podmínky, které se týkají zejména nošení roušek a dodržování rozestupů.

Vstupenka na lepší časy je jednou z forem podpory Zoo Praha v době koronavirové.

Přední místa v prvním průběžném žebříčku držitelů Vstupenky na lepší časy prozatím obsadily nákupy za 5 000 Kč – deseti vstupenek za 500 Kč najednou, pěti za tisíc Kč a jedné v...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní