Gorilí den

Ostatní články

18. 04. 2013


Sobota 20. dubna 2013

Kiburi slaví třetí narozeniny! Přijďte mu popřát! Začínáme u Pavilonu goril v 15.00.

Pavilon goril ožije v sobotu velkou oslavou narozenin. Gorilí uličník Kiburi oslavuje třetí narozeniny. Chovatelé a příznivci pražského chovu goril připraví pro celou skupinu oblíbené závěsy ze zeleniny a ovoce i další dobroty.

Od 10 do 16 hodin vždy v celou proběhne komentované setkání, při kterém představíme naši gorilí skupinu i život goril v přírodě. Řeč přijde také na to, jak každý návštěvník Zoo Praha napomáhá ochraně goril ve střední Africe.

V 15.00 vypukne samotná oslava. Spolu s gratulantkou Olgou Šípkovou kromě slavnostního přípitku vyhlásíme také výsledky soutěže ve sběru starých mobilů o cestu do Afriky.

Kiburi je největší uličník ve skupině. Foto: Vít Lukáš, Zoo Praha

 


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní