Indie v pražské zoo

Ostatní články

05. 04. 2013


Víkend 6. a 7. dubna 2013

Tamara a Janita, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo PrahaTamara a Janita, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo PrahaPražská zoo vstoupila do své 82. sezony ve velkém stylu. V sobotu 30. 3. 2013 byl slavnostně otevřen nový areál Údolí slonů. Celý den jsme věnovali Srí Lance, odkud pochází dvě samice slona indického v pražské zoo – Tamara a Janita.

Oslavy v duchu asijských tradic v Zoo Praha však nekončí. Tentokrát se zatouláme spíše do Indie. Navštivte tento víkend pražskou zoo a ozdobte své čelo bindi nebo si vyzkoušejte, jak vám sluší sárí. Pro milovníky pohybu budou připraveny minikurzy orientálních tanců, které začnou mezi 11.00 a 16.00, vždy každou celou hodinu.

Podobně jako v sobotu budete moci i tento víkend symbolicky popřát našim slonům to nejlepší do nového domova zavěšením stuhy do pavučiny přání v Údolí slonů.

Slečny s bindi na čele, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo PrahaSlečny s bindi na čele, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo Praha

Slečny s bindi na čele, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo Praha

Tanečnice. Foto: Stanislav Pecháček


Přesně 5 021 adoptivních rodičů a sponzorů se v loňském roce zapojilo do podpory chovu zvířat v Zoo Praha. Dalších více než jedenáct tisíc příznivců pražské zoo nakoupilo 40 211 stravenek. V seznamu top 10 u adopcí a sponzoringu...

Zažili jste někdy komentovanou prohlídku zoo? 
Přihlášení k newsletteru