Koncert pro slony

Ostatní články

18. 03. 2013


Pátek 29. března 2013

Grégrův sál Obecního domu v Praze ožije v předvečer otevření Údolí slonů mimořádným koncertem na podporu hendikepovaných slonů na Srí Lance. Buďte při tom!

Koncert proběhne v pátek 29. března 2013 v 19.00 v Grégrově sále Obecního domu.

Kulturu České republiky a Srí Lanky přiblíží soubory Ondráš a Taxila Central College Cultural Troupe. Koncert hudebně ozdobí také kapela Čechomor.

Těšit se můžete na křest knihy Sloni pro Prahu, Praha pro slony který vypráví příběh cesty slonic Tamary a Janity do Prahy a historii chovu slonů v pražské zoo.

Cena vstupenky je 500 korun. Vstupenky je možné objednat na pr@zoopraha.cz nebo je zakoupit přímo v Obecním domě, hodinu před zahájením akce.

Výtěžek koncertu bude věnován na podporu hendikepovaných slonů na Srí Lance.

Program:

 • 19.00 - zahájení akce
 • 19.15 - Ondráš
 • 19.45 - Taxila Central College Cultural Troupe, folklórní soubor ze Srí Lanky
 • 20.15 - křest DVD a knihy Sloni pro Prahu, Praha pro slony
 • 20.30 - Čechomor

 


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní