Nejkrásnější mláďata světa

Ostatní články

13. 03. 2013


Samolepkové album

Celá řada mláďat  narozených v Zoo Praha se objevuje ve zcela novém samolepkovém albu Mláďata světa. Ten prostřednictvím spousty zajímavých informací a samolepek s nádhernými fotografiemi představuje 80 nejkrásnějších mláďat v říši zvířat!

Samolepky se nalepují do speciálního alba, které je spolu s prvními  12 samolepkami součástí Mladé fronty DNES, která vyjde 14. března. Samolepky pak budou vycházet zdarma v Mladé frontě DNES od 15. března každý den po dobu šesti týdnů. Každý den můžete získat až 4 samolepky.

Každý, kdo sesbírá a vylepí album Mláďata světa, má šanci získat dětskou vstupenku do Zoo Praha za korunu. Stačí, když nejpozději do konce tohoto roku přijdou dva dospělí se zakoupenými vstupenkami a vylepeným albem do informačního centra Zoo Praha. Tam obdrží pro své dítě vstupenku na ten den za 1 Kč.

Na Hobby.iDNES.cz poběží po celou dobu, kdy budou samolepky v MF DNES vycházet, soutěž o nejkrásnější mládě. Výherce určí sami čtenáři. Cenami budou roční a denní rodinné vstupenky do pražské zoo. A ten nejúspěšnější soutěžící se bude moci stát v pražské zoo na den chovatelem.

Mladá fronta DNES bude každou sobotu od 16. března do 27. dubna zveřejňovat výběr nejhezčích mláďat přihlášených do soutěže. Vybírat je budou redaktoři serveru Hobby.iDNES.cz a magazínu DOMA DNES. Kromě toho bude v období od 15. března do 25. dubna otištěna každý den jedna soutěžní fotografie v MF DNES a zveřejněna na www.mladatasveta.cz.

 

Nuru jako nejkrásnější mládě Afriky.


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní