Nejkrásnější mláďata světa

Ostatní články

13. 03. 2013


Samolepkové album

Celá řada mláďat  narozených v Zoo Praha se objevuje ve zcela novém samolepkovém albu Mláďata světa. Ten prostřednictvím spousty zajímavých informací a samolepek s nádhernými fotografiemi představuje 80 nejkrásnějších mláďat v říši zvířat!

Samolepky se nalepují do speciálního alba, které je spolu s prvními  12 samolepkami součástí Mladé fronty DNES, která vyjde 14. března. Samolepky pak budou vycházet zdarma v Mladé frontě DNES od 15. března každý den po dobu šesti týdnů. Každý den můžete získat až 4 samolepky.

Každý, kdo sesbírá a vylepí album Mláďata světa, má šanci získat dětskou vstupenku do Zoo Praha za korunu. Stačí, když nejpozději do konce tohoto roku přijdou dva dospělí se zakoupenými vstupenkami a vylepeným albem do informačního centra Zoo Praha. Tam obdrží pro své dítě vstupenku na ten den za 1 Kč.

Na Hobby.iDNES.cz poběží po celou dobu, kdy budou samolepky v MF DNES vycházet, soutěž o nejkrásnější mládě. Výherce určí sami čtenáři. Cenami budou roční a denní rodinné vstupenky do pražské zoo. A ten nejúspěšnější soutěžící se bude moci stát v pražské zoo na den chovatelem.

Mladá fronta DNES bude každou sobotu od 16. března do 27. dubna zveřejňovat výběr nejhezčích mláďat přihlášených do soutěže. Vybírat je budou redaktoři serveru Hobby.iDNES.cz a magazínu DOMA DNES. Kromě toho bude v období od 15. března do 25. dubna otištěna každý den jedna soutěžní fotografie v MF DNES a zveřejněna na www.mladatasveta.cz.

 

Nuru jako nejkrásnější mládě Afriky.


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní