Cestovatelská setkání: Fotosafari v národních parcích Zimbabwe a Botswany

Ostatní články

22. 02. 2013


Úterý 26. února 2013

9. ročník přednáškového cyklu v Zoo Praha

Vydejte se s námi do světa! Zajímavé exkurze do vzdálených koutů světa začínají každé úterý od ledna do března 2013 od 17.00 ve Vzdělávacím centru pražské zoo. Vstupné na přednášku 50 Kč. 

26. 2. Fotosafari v národních parcích Zimbabwe a Botswany - Radek Klimeš
Vydejte se s námi na expediční fotovýpravu africkou přírodou v národních parcích a rezervacích. Vzácné chvíle velké migrace početných stád pakoňů a zeber, za kterými se táhnou i šelmy. Radek Klimeš se zabývá dlouhodobě aktivitami ochrany přírody a účastí na projektech jako "Serengeti nesmi zemřít" se vypracoval v uznávanou osobnost nejen mezi odborníky. Umožní předávání zkušeností s fotografováním krajiny, zvířat v divoké přírodě.

 

Cestovatelská setkání, (c) Václavík, Zoo PrahaCestovatelská setkání, (c) Václavík, Zoo Praha


Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.

V Zoo Praha začíná velké mapování volně žijících živočichů a rostlin. Díky aplikaci iNaturalist se do něj může zapojit každý. Akce je zároveň přípravou na mezinárodní klání City Nature Challenge.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní