Pohodové Vánoce v zoo

Ostatní články

21. 12. 2012


Víkend 22. a 23. prosince 2012

Pohodové vánoce, foto (c) Archiv Zoo PrahaPohodové vánoce, foto (c) Archiv Zoo PrahaStresují Vás fronty a město plné lidí? Přijďte si užít klidnou předvánoční atmosféru do pražské zoo.

Tento víkend pro vás budou připraveny adventní dílny. Mezi 9.00 a 15.00 si budete moci odpočinout od vánočního shonu a vyrobit si drobné vánoční dárky. Zkuste si vyrobit vánoční přáníčko, ozdobu na vánoční stromeček nebo tzv. orange pomander, tradiční irskou vánoční ozdobu - zdobený pomeranč.


Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...

Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní