Přilétla k nám zima

Ostatní články

11. 12. 2012


Sobota 15. prosince 2012

Vydejte se s námi v sobotu 15. 12. objevovat ptačí obyvatele zimní Vltavy! Část řeky pod pražskou zoologickou zahradou je významné zimoviště ptáků. Na zimu sem zalétají poláci chocholačky, poláci velcí, volavky popelavé, kormoráni, racci, čírky a další vodní ptáci. Budete-li mít štěstí, některé z těchto zimních návštěvníků v sobotu uvidíte.

Sraz ornitologických nadšenců  je v 8.30 před hlavním vchodem do zoo. S sebou si nezapomeňte vzít teplé oblečení a dalekohled! Ornitologická vycházka je pro vás připravena zdarma!  

Ornitologická vycházka, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo PrahaOrnitologická vycházka, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo Praha

Ornitologická vycházka, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo Praha

Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní