Křest žirafích mláďat

Ostatní články

06. 12. 2012


Neděle 9. prosince 2012

Slavnostní křtiny posledních narozených mláďat žirafy Rothschildovi proběhnou již tuto neděli 9. 12. 2012 ve 14 hodin v pavilonu Africký dům, který je po dvouměsíční rekonstrukci opět přístupný návštěvníkům.

Kmotrami dvou žirafích slečen se stanou stříbrné olympijské medailistky a členky vítězného týmu Fed Cup 2012, tenistky Lucie Hradecká a Andrea Hlaváčková.

Žirafa Rothschildova je nejohroženější poddruh žirafy. V Zoo Praha je chována od roku 1970 a dodnes zde bylo odchováno 74 mláďat.

Žirafa Rothschildova - dcera Diany, Foto: Tomáš Adamec, Zoo PrahaŽirafa Rothschildova - dcera Diany, Foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha

Žirafa Rothschildova - dcera Diany, Foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha

Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.

Pro letošní soutěž jsme vybrali aktuální témata, která po znovuotevření areálu Zoo Praha hodně rezonují mezi návštěvnickou veřejností – nový, atraktivní expoziční celek Darwinův kráter a slůňata, která se na jaře...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní