Časopis Trojský koník 2/2012

Ostatní články

05. 12. 2012


V prodeji!

Časopis Trojský koní, 2/2012, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo PrahaČasopis Trojský koní, 2/2012, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo PrahaPrávě vychází nové číslo časopisu Trojský koník!

Zakoupit za 99 korun jej můžete ve všech obchodech se suvenýry v Zoo Praha nebo nás kontaktovat na dobirky@zoopraha.cz.

Obálku zimního Trojského koníka zdobí Bora, osobnost kampaně Seznamte se!
Uvnitř časopisu najdete zajímavé reportáže o dění v zoo i připomenutí světového úspěchu - před 70 lety se v Praze vůbec poprvé povedlo odchovat uměle lední medvídě.

Šikovní čtenáři mohou zkusit slepit také usedlost Sklenářka, známou jako Katovna, která shlíží na výběh žiraf.

 

Časopis Trojský koník 2/2012


Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...

Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní