Po zoo chodí Mikuláš

Ostatní články

04. 12. 2012


Středa 5. listopadu 2012

Do Zoo Praha dorazí už tradičně Mikuláš se svou družinou. Obcházet zoologickou zahradu bude od 10 do 15 hodin a on i jeho společníci budou připraveni kontrolovat, zda přítomné děti byly zlobivé, nebo hodné. 

Zatímco pro hodné má Mikuláš připravenu malou odměnu, zlobivé se budou muset vypořádat s čertem.

Po zoo chodí Mikuláš, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo PrahaPo zoo chodí Mikuláš, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo Praha

Po zoo chodí Mikuláš, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo Praha

V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní