Sponzoři jdou za slony

Ostatní články

01. 12. 2012


1. ,2. ,8. a 9. prosince dle objednání

Stali jste se sponzory nového slonince? Připravili jsme pro Vás zajímavé poděkování - exkluzivní návštěvu dokončovaného areálu pro slony s průvodcem!

Donna a Tonya. Foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha

Přihlášení účastníci se budou moci projít cestou slonů do venkovního výběhu a podívat se zblízka na ochranné prvky. Přístup bude jen malými dvířky, kterými se sloni ošetřují. Návštěva bude doplněna zajímavými informacemi o novém sloninci, venkovním výběhu a o slonech. Určeno fyzicky zdatnějším sponzorům. 
Druhá část prohlídky povede do návštěvnických prostor budoucího Pavilonu slonů, odkud si prohlédnete interiér pavilonu se slony a uslyšíte výklad o jednotlivých sloních osobnostech Zoo Praha.

Po celou dobu je nutné dbát pokynů průvodců!

Prohlídky budou probíhat 1., 2. 8. a 9. prosince 9,30 – 15 hodin, vždy pro předem objednané sponzory.

Premiérová prohlídka nového prostoru pro slony pro předem zaregistrované sponzory nového slonince začíná před lávkou k Africkému domu (k žirafám). Na tomto místě vás převezmou průvodci, kteří Vás rozdělí do skupin. Zde se prokážete Vaší vstupenkou s nápisem PROHLÍDKA SLONINCE.

Prosíme o trpělivost, bude-li potřeba, abyste vyčkali, než se naplní další skupina.

Prohlídka není bezbariérová, vstup s dětskými kočárky není možný!
 
Děkujeme.
Vaše zoo.


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní