Sponzoři jdou za slony

Ostatní články

01. 12. 2012


1. ,2. ,8. a 9. prosince dle objednání

Stali jste se sponzory nového slonince? Připravili jsme pro Vás zajímavé poděkování - exkluzivní návštěvu dokončovaného areálu pro slony s průvodcem!

Donna a Tonya. Foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha

Přihlášení účastníci se budou moci projít cestou slonů do venkovního výběhu a podívat se zblízka na ochranné prvky. Přístup bude jen malými dvířky, kterými se sloni ošetřují. Návštěva bude doplněna zajímavými informacemi o novém sloninci, venkovním výběhu a o slonech. Určeno fyzicky zdatnějším sponzorům. 
Druhá část prohlídky povede do návštěvnických prostor budoucího Pavilonu slonů, odkud si prohlédnete interiér pavilonu se slony a uslyšíte výklad o jednotlivých sloních osobnostech Zoo Praha.

Po celou dobu je nutné dbát pokynů průvodců!

Prohlídky budou probíhat 1., 2. 8. a 9. prosince 9,30 – 15 hodin, vždy pro předem objednané sponzory.

Premiérová prohlídka nového prostoru pro slony pro předem zaregistrované sponzory nového slonince začíná před lávkou k Africkému domu (k žirafám). Na tomto místě vás převezmou průvodci, kteří Vás rozdělí do skupin. Zde se prokážete Vaší vstupenkou s nápisem PROHLÍDKA SLONINCE.

Prosíme o trpělivost, bude-li potřeba, abyste vyčkali, než se naplní další skupina.

Prohlídka není bezbariérová, vstup s dětskými kočárky není možný!
 
Děkujeme.
Vaše zoo.


Od pondělí 25. května jsou znovu otevřeny vnitřní expozice, pavilony, restaurace, hřiště a pokladny. I nadále jsou v platnosti některé omezující podmínky, které se týkají zejména nošení roušek a dodržování rozestupů.

Vstupenka na lepší časy je jednou z forem podpory Zoo Praha v době koronavirové.

Přední místa v prvním průběžném žebříčku držitelů Vstupenky na lepší časy prozatím obsadily nákupy za 5 000 Kč – deseti vstupenek za 500 Kč najednou, pěti za tisíc Kč a jedné v...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní