Vánoce s Toulavým autobusem

Ostatní články

30. 11. 2012


Pondělí 3. 12. v 16 hodin

Pondělí 3. prosince 2012 proběhne v Zoo Praha v duchu Vánoc a ochrany goril v Africe. Během slavnostního rozsvícení vánočního stromu představíme také nový projekt Toulavý autobus.

Malá slavnost započne v 16 hodin na náměstíčku před pavilonem Sečuán. Vánoční atmosféru navodí písně v podání dětského sboru Coro Piccolo, přítomným zahraje i houslový virtuos Jaroslav Svěcený. Komu bude zima, může se zahřát třeba svařeným vínem z nedaleké restaurace.

Návštěvníci se mohou těšit také na soutěž o zcela mimořádné zážitky v zoo!

Těsně před soumrakem představí ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek a fotbalista Karel Poborský nový projekt Toulavý autobus, který vyvrcholením ochranářských snah Zoo Praha v Africe.

Závěr slavnosti bude patřit rozsvícení vánočního stromu, na kterém ani letos nebude chybět oblíbené spřežení převaláků s divokými zajíci a další zvířecí ozdoby. A kdo ví, třeba ten večer přijde do Prahy také první sníh...

Všichni návštěvníci mají po celý den vstup pouze za 1 korunu!

Toulavý autobus - pamětní listToulavý autobus - pamětní list

Toulavý autobus můžete podpořit složením daru 100, 300 nebo 500 korun v Informačním centru u hlavního vchodu do Zoo Praha. Jako poděkování obdržíte originální pamětní list.

 


Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní