ADOPTUJEŠ MĚ?

Ostatní články

27. 11. 2012


Lama vikuňa

Vánoční kampaň r. 2012 jsme pojali v úplně novém grafickém hávu. Namísto bílého pozadí reprezentují kampaň barevné plochy s vánočními a zimními symboly.

Vánoční kapmań - ADOPTUJEŠ ME?Vánoční kapmań - ADOPTUJEŠ ME?Vikuňa je nejmenším druhem lamy, dokonale přizpůsobeným k životu na vysokohorských loukách jihoamerických And (punách).

Má hustou jemnou srst, ze které lidé získávají jednu z nejkvalitnějších vln světa. Vikuně kvůli ní bývaly ve velkém loveny a zabíjeny, na konci minulého století se dokonce ocitly blízko vyhubení. Důsledná ochrana jim však pomohla opět se zotavit. Dnes jsou zvířata v omezených počtech kvůli srsti chytána živá a po ostříhání znovu vypouštěna. 

Cena adoptivního rodičovství: 4000 Kč/rok. Více informací o adopci najdete zde.


Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.

Pro letošní soutěž jsme vybrali aktuální témata, která po znovuotevření areálu Zoo Praha hodně rezonují mezi návštěvnickou veřejností – nový, atraktivní expoziční celek Darwinův kráter a slůňata, která se na jaře...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní