Africký dům opět otevřen!

Ostatní články

23. 11. 2012


Žirafy, štětkouni a hrabáči jsou již k vidění

Pavilon Africký dům je od soboty 24. listopadu 2012 opět otevřen. Dočasné uzavření bylo způsobeno nutnými opravami dřevěné přístupové lávky i pracemi na budovaném areálu pro slony.

Přístup k pavilonu stále není definitivně dokončen, řešení je dočasné a intenzivně pracujeme na tom, aby brzy vše bylo v úplném pořádku.

Děkujeme za pochopení. 

Navštivte pražské stádo žiraf! Foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní