Narozeniny ledních medvědů

Ostatní články

22. 11. 2012


Sobota 24. listopadu

Přijďte oslavit narozeniny našich ledních medvědů. Všichni naši medvědi se narodili koncem roku, a tak slavíme pouze jednou, zato ale ve velkém stylu! Začínáme v sobotu ve 14.00 u expozice ledních medvědů.

Na medvědí oslavence čeká delikátní a zábavný dárek. Přijďte se podívat, jak si ho užijí!

Stále nevíte, čím naše medvědy obdarujeme? Nápovědou vám můžou být hosté, kteří pogratulují našim medvědům. Pozvání přijali zástupci Asociace kuchařů a cukrářů České republiky.

Tom oslavuje 5. narozeniny, slaví ale i ostatní medvědi lední! Foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní