Narozeniny ledních medvědů

Ostatní články

22. 11. 2012


Sobota 24. listopadu

Přijďte oslavit narozeniny našich ledních medvědů. Všichni naši medvědi se narodili koncem roku, a tak slavíme pouze jednou, zato ale ve velkém stylu! Začínáme v sobotu ve 14.00 u expozice ledních medvědů.

Na medvědí oslavence čeká delikátní a zábavný dárek. Přijďte se podívat, jak si ho užijí!

Stále nevíte, čím naše medvědy obdarujeme? Nápovědou vám můžou být hosté, kteří pogratulují našim medvědům. Pozvání přijali zástupci Asociace kuchařů a cukrářů České republiky.

Tom oslavuje 5. narozeniny, slaví ale i ostatní medvědi lední! Foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní