Křest prvního mláděte pandy v Praze

Ostatní články

09. 11. 2012


Miroslava Knapková pokřtí pandího samce.

Zlatá medailistka z Londýna, skifařka Miroslava Knapková, pokřtí v neděli 14.00 první mládě pandy červené odchované v Zoo Praha.

Jméno pandy vybírali návštěvníci zoo v internetové anketě deníku Blesk. Autor vítězného návrhu získá roční rodinnou vstupenku do zoo a drobné dárkové předměty.

Návštěvníci, kteří přijdou v přestrojení Pipi Punčochaté, která je stejně zrzavá jako křtěná panda, budou mít vstup do zoo za 1 korunu. K uznání slevy postačí dva kousky s Pipi neodmyslitelně spojené - pruhované punčochy, velká bagančata, obrovité svetry či například proslulé zrzavé copánky trčící do stran.


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní